Хей погодився на всі умови Володимира Кличка

Зокрема, британець погодився розділити дохід від бою 50 на 50, готовий битися будь-де і не диктуватиме Кличку умов щодо ТВ-трансляції бою.

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі за версією WBA Девід Хей погодився на всі умови чемпіона IBF/IBO і WBO Володимира Кличка і готовий битися з українцем.

Зокрема, британець погодився розділити дохід від бою 50 на 50. Хей також готовий надати українцю право вибору місця проведення поєдинку і телеканалу, який покаже бій у Німеччині. У результаті цього Хей позбудеться потенційного доходу в 2 мільйони фунтів, повідомляє The Sun.

Нагадаємо, що раніше Хей пропонував Кличку забрати всі доходи від німецького телебачення, а собі залишити відрахування від британського. Кличко ж наполягав на розподілі сумарного доходу порівну. Цей момент і був яблуком розбрату. При цьому Кличко наполягав, щоб команда британця дала позитивну відповідь до 4 січня 2011 року.

Останньою перешкодою було бажання Хея вибрати компанію, яка транслювала б цей бій на територію Німеччини - менеджер британця Адам Бут стверджував, що деякі німецькі телекомпанії згодні викласти за цей бій більшу суму, ніж канал RTL, з яким у братів Кличків укладений ексклюзивний контракт. Тому Бут наполягав на тому, щоб команда Кличка компенсувала їм різницю в сумі, запропонованої іншими телеканалами та компанією RTL. Але тепер Хей відмовився і від цієї умови.

Отже, всі перешкоди на шляху об'єднавчого бою усунені.

Реакція представників Володимира Кличка поки невідома.

Читайте також:

Віталій Кличко став найкращим боксером 2010 року

Володимир Кличко встановив новий рекорд благодійності

Хей: мій удар перетворить Кличків на пил

Девід Хей знявся у еротичній фотосесії з дівчатами (фото, відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: