Хіддінк вимагає від Росії 3.5 мільйона євро

За дострокову відставку з посади керманича збірної Росії Хіддінк хоче отримати близько трьох з половиною мільйонів євро.

Головний тренер збірної Росії Гуус Хіддінк відмовляється покинути свій пост на взаємовигідних як для себе, так і для Російського футбольного союзу умовах. Замість звичайного розірвання контракту без взаємних претензій голландський тренер хоче отримати близько трьох з половиною мільйонів євро за дострокову відставку з посади керманича збірної Росії.

За дострокове розірвання контракту Хіддінк хоче отримати заборгованість по зарплаті у розмірі двох мільйонів євро плюс ще близько півтора мільйона євро, які передбачені умовами договору.

В іншому ж випадку 63-річний голландець має намір працювати зі головною командою Росії до закінчення свого контракту і вимагатиме "чесно зароблені" гонорари в повній мірі за ті шість місяців, які він очолював команду з січня 2010 року - це всі ті ж самі три з половиною мільйони євро.

Хіддінк готовий прибути до Москви, щоб особисто вирішувати питання з приводу виплати своєї заробітної плати.

"Гуус з січня цього року не отримував зарплату в збірній Росії, - прокоментував ситуацію агент Хіддінка Кіс ван Ньювейхойзен. - Зараз рано говорити про суд. Сподіваюся, все вдасться залагодити цивілізованим шляхом. Але Гуус у будь-якому випадку має намір отримати належні йому грошові кошти".

Зазначимо, що з першого серпня 2010 року Хіддінк очолить збірну Туреччини.

Читайте також:

Збірну Росії з футболу очолить Адвокаат

Трансфер Чигринського увійшов до трійки найгірших в Іспанії

Російські хокеїсти зіграли у футбол на льоду (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: