Хіддінк змушений вибирати між Росією і "Челсі"

Гуус Хіддінк визнав, що зробив помилку, погодившись очолити "Челсі".

Головний тренер "Челсі" та збірної Росії Гуус Хіддінк вперше публічно визнав, що зробив помилку, погодившись очолити "аристократів", працюючи ще й зі збірною Росії. За словами 62-річного голландця, йому ледве вистачає сил керувати відразу двома колективами одночасно.

"Суміщати посади тренера у збірній Росії та в лондонському "Челсі" - дуже важко, - зізнався Гуус. - На це йде занадто багато сил. Спочатку я дав свою згоду керувати клубом Романа Аркадійовича до кінця травня. Тоді я сподівався, що відсутність матчів збірної Росії в квітні і травні трохи розвантажить, але зараз розумію, що все це не так просто".

Хіддінк заявив, що незважаючи на своє велике бажання зберегти обидві роботи, влітку йому доведеться робити непростий вибір.

"Мене постійно запитують, що я буду робити після того, як мій контракт із "Челсі" підійде до кінця, - продовжив голландець. - Тепер я знаю, що мені доведеться робити вибір. У мене угода з російською командою, яку я не можу порушити. Тим більше, що я мрію поїхати на чемпіонат світу в ПАР з цієї молодою і дуже перспективною командою".

"В роботі і зі збірною Росією і з "Челсі" є свої плюси, - зізнався тренер. - Російські футболісти молоді і голодні до великого футболу. Це дуже креативна команда, з якою мені хочеться добитися якомога більшого. У "Челсі" ж зібрані справжні професіонали, майстри своєї справи. І тренувати їх також велика честь і задоволення".

Нагадаємо, що крім двох команд, які так і норовлять вирватися з-під контролю, Хіддінку доводиться приділяти час хворому 93-річному батькові Герріту. Стан літнього батька недавно погіршився і Гуусу довелося пожертвувати переглядом одного з матчів чемпіонату Росії, щоб по дорозі в Москву зазирнути до хворого батька.

Робота в топ-клубі, який фактично протягом усього року грає через два дні на третій, не дозволяє Гусу постійно знаходитися поруч з татом. Можливо, ця причина і стане визначальною при виборі Хіддінка. За словами оточення голландського тренера, поки він схиляється до того, щоб залишити "Челсі" і продовжити роботу зі збірною Росії, яка вимагає його присутності всього кілька разів на рік.

Читайте також:

"Динамо" входить в топ-10 найкращих команд світу

Британські ЗМІ: перемога над Україною була потворною

Матч Україна - Англія відбудеться у Дніпропетровську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: