Хіддінк керуватиме лондонським "Челсі" до кінця сезону

Враховуючи досить гарні відносини між Гуусом Хіддінком та Романом Абрамовичем, працевлаштування голландця у "Челсі" є досить реальним.

Головний тренер збірної Росії з футболу Гуус Хіддінк вступив у переговори з лондонським клубом "Челсі", який зайнятий пошуками нового наставника після звільнення Луіша Феліпе Сколарі. Про це сам Хіддінк заявив агентству Reuters. Голландському фахівцю запропонували очолити "Челсі" до кінця сезону-2008/09. 

За словами Хіддінка, якби пропозиція виходила від якогось іншого клубу, він би не вагаючись відповів відмовою. Проте випадок "Челсі" голландський фахівець назвав "винятковим". За словами Хіддінка, у нього хороші відносини з власником лондонського клубу Романом Абрамовичем. 

Тренер відзначив, що готовий допомогти "Челсі", якщо його допомога буде потрібна. Дуже ймовірним є варіант з поєднанням посад. Як стверджує "Советский спорт", це питання може бути вирішене 12 лютого, коли голландець прилетить до Росії і з'явиться в офісі РФС. "Я не залишу роботу у збірній Росії – це поза сумнівами", – запевнив Хіддінк.

Нагадаємо, що Сколарі був звільнений з "Челсі" у понеділок, 9 лютого. Відставка тренера пояснювалася незадовільними результатами команди. 

Серед претендентів на посаду наставника лондонського клубу називаються італійці Роберто Манчіні, Джанфранко Дзола і Карло Анчелотті, ізраїльтянин Аврам Грант, а також голландці Хіддінк і Франк Райкард. Агент Райкарда вже заявив, що його клієнт готовий розглянути пропозицію "Челсі". 

На думку The Times, відставкою Сколарі Абрамович зняв із себе підозри у тому, що "Челсі" йому наскучив: "Маючи намір продати футбольний клуб, так не поступають". 

"Через п'ять з половиною років після покупки "Челсі" Абрамович залишається загадкою, але нам відомо, що він у рівній мірі екстравагантний, непередбачуваний і безжалісний... Він завжди веде справи із твердістю людини, яка знає, що поступає правильно – і що у тому винятковому випадку, коли він виявляється неправим, у нього є дещо, чим можна виправити будь-яку помилку: гроші", – підсумовує The Times. 

Читайте також:
Абрамович виплатить Сколарі більше 20 млн. доларів
Сколарі звільнив особисто Абрамович
Звільнено наставника "Челсі" Луїша Феліпе Сколарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: