Хінгіс покинула спорт через кокаїн?

Відома швейцарська тенісистка, в допінг-пробі якої виявили кокаїн, категорично заперечує його вживання, але вирішила покинути спорт.

Оголошення про завершення виступів на професійному рівні зробила в четвер в Цюриху (Швейцарія) відома швейцарська тенісистка Мартіна Хінгіс

Спортсменка повідомила, що її підозрюють у використанні кокаїну: сліди цієї речовини виявлені в допінг-пробі, узятої у неї минулого літа на турнірі в Уїмблдоні. 

Хінгіс, що довгий час вважалася найсильнішою тенісисткою в світі, зазначила, що "ніколи не вживала кокаїн". 

"Я найняла адвоката, оскільки неправильно залишатися самій в подібній ситуації. Він мені пояснив, що розгляд такої справи, враховуючи можливість опротестовувати рішення суду, може зайняти декілька років". 

Щоб уникнути таких судових баталій, Хінгіс вирішила піти з великого спорту. На її думку, під час перевірки на допінг сталася помилка, а на даний час неможливо довести, що кокаїн був виявлений саме в її допінг-пробі. 

Тенісистка зізналася, що останніми роками керувалася виключно "любов’ю до гри". Тепер же через скандал вона не може отримувати задоволення від тенісу. 

В цілому Мартіна вирішила припинити виступи, враховуючи ситуацію, що склалася (допінговий скандал), вік і проблеми зі стегном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: