Хіросіма і Нагасакі подадуть заявку на проведення Олімпіади-2020

Крім Хіросіми і Нагасакі іншими містами, які висловили інтерес до проведення ігор 2020 року, стали Стамбул, Будапешт і Делі.

Мери японських міст Хіросіма і Нагасакі Тадатосі Акіба і Томіхіса Тауе оголосили в неділю, 11 жовтня, що планують подати спільну заявку на проведення літньої Олімпіади 2020 року. Про це повідомляє агентство "Кіодо".

Раніше Акіба вже виступав з подібною ініціативою. Зокрема, на вересневій конференції в Мехіко, присвяченій боротьбі з розповсюдженням ядерної зброї, він запропонував зробити 2020 крайнім терміном для знищення усіх ядерних арсеналів у світі. Згідно з його ідеєю, успіх цієї кампанії можна було б відсвяткувати проведенням Олімпіади в містах, які сильно постраждали від атомної зброї.

Правила Міжнародного олімпійського комітету (МОК) не передбачають проведення ігор у двох містах одночасно. Проте, один раз все ж таки було зроблено виняток: під час літньої Олімпіади 2008 року в Пекіні змагання в кінних видів спорту проводилися на території Гонконгу.

Крім Хіросіми і Нагасакі іншими містами, які висловили інтерес до проведення ігор 2020 року, стали Стамбул, Будапешт і Делі. Чи буде подавати заявку Токіо, поки невідомо. Рішення про те, де пройде Олімпіада, буде прийнято в 2013 році.

Нагадаємо, 2 жовтня стало відомо, що столицею Олімпійських ігор 2016 року був обраний Ріо-де-Жанейро. Крім нього на проведення ігор претендували Токіо, Мадрид і Чикаго. Наступна Олімпіада - 2012 року - відбудеться в Лондоні.

Американська атомна бомба була скинута на Хіросіму 6 серпня 1945 року, трьома днями пізніше відбулася бомбардування Нагасакі. За даними, загальна кількість людей, які загинули безпосередньо під час вибухів та згодом від променевої хвороби, склала близько 220 тисяч осіб.

Читайте також:

Токіо – фаворит Олімпійських ігор 2016 року

Обама особисто виборюватиме право провести Олімпіаду 2016 року в Чикаго

Які види з'являться у програмі Олімпіади-2016?

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: