ХК "Будівельник" - без гравців та тренерів, але з великими амбіціями

"Будівельник" стане першим українським клубом у Континентальній хокейній лізі, яка є найсильнішою лігою Європи.

24 березня керівники новоствореного хокейного клубу "Будівельник" провели прес-конференцію, в якій окрім президента клубу Богдана Гулямова взяли участь також керівники Федерації хокею України і директор київського Палацу спорту Віктор Ткаченко.

Нагадаємо, що "Будівельник" стане першим українським клубом у Континентальній хокейній лізі (КХЛ), яка є найсильнішим хокейним змаганням у Європі.

Керівництво "Будівельника" пообіцяло, що не пізніше, ніж через два тижні назве ім'я головного тренера команди і генерального менеджера.

Домашні матчі КХЛ будуть гратися у реконструйованому Палаці спорту. Всі роботи з реконструкції, як запевнив директор Палацу спорту Віктор Ткаченко, завершаться до вересня і спорудження зможе приймати як хокейні, так і баскетбольні матчі. Палац спорту зможе приймати до 7 тисяч глядачів.

Щодо стратегії розвитку "Будівельника", Богдан Гулямов повідомив, що хоча КХЛ не виставляє умови до команд з інших країн, щоб їхні молоді хокеїсти грали у молодіжній хокейній лізі, у "Будівельнику" будуть працювати над створенням молодіжного складу і дитячої школи . "Зараз ми проводимо консультації з Федерацією хокею України щодо цього", - сказав Гулямов і запевнив, що ХК "Будівельник" - це серйозний довгостроковий проект, а не "іграшка" на рік-два.

Хто ж гратиме в новій команді поки також незрозуміло. "Ми надамо ХК "Будівельник" список всіх українських хокеїстів, які грають в Україні, Білорусі, Росії, Європі і США, а вже керівництву клубу вирішувати, з ким із них зв'язуватися і кого запрошувати", - сказав В'ячеслав Завальнюк, віце-президент Федерації хокею України.

І це зрозуміло, адже поки немає головного тренера і генерального менеджера, про який набір хокеїстів може йти мова? Відносно кандидатур на пост головного тренера Богдан Гулямов не став озвучувати їх прізвища, але сказав, що в списку кандидатів є як фахівці, які зараз без роботи, так і тренери команд тієї ж КХЛ.

Як можливе місце підготовки команди до сезону КХЛ Богдан Гулямов назвав Швецію, а от де команда буде тренуватися в Києві - він поки не готовий відповісти.

Також було порушено питання цін на квитки на домашні ігри "Будівельника" в КХЛ. Тут також ніякої конкретики. "Для встановлення цін на квитки, потрібно враховувати дуже багато чинників, все докладно розраховувати. Поки ми цього не робили. Але можу сказати, що ціни не будуть дуже високі, адже для нас головне на першому етапі - залучити глядачів на трибуни, та й КХЛ ставить деякі умови щодо заповнювання трибун. Цілком можливо, що деяку частину квитків на перші наші ігри ми будемо поширювати безкоштовно", - сказав президент "Будівельника".

Читайте також:

Україна розпочала хокейний чемпіонат світу з розгрому

В найсильнішу хокейну лігу Європи рвуться дві команди з України

"Сокіл" пролетів повз фінал Екстраліги

Російський фанат клюшкою розбив голову хокеїста під час матчу (відео)

ВідеоХК "Будівельник" гратиме у КХЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: