Хорватія у "битві" воротарів вибила Данію та вийшла до чвертьфіналу ЧС-2018

"Картаті" зустрінуться з Росією.

Збірна Хорватії стала четвертим чвертьфіналістом Чемпіонату світу.

У 1/8 фіналу команда Златко Даліча здолала Данію у серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:2. Основний час завершився внічию - 1:1.

Цікаво, що першими відкрили рахунок у протистоянні саме футболісти збірної Данії - Матіас Йоргенсен вже на 1 хвилині зустрічі краще за всіх розібрався у штрафній суперника та відправив м'яч до сітки воріт.

Зазначимо, що цей гол став найшвидшим на цьому Мундіалі.

Утім, вже за три хвилини хорвати зуміли відновити паритет у грі - форвард Маріо Манджукіч, скориставшись вдалим відскоком від суперника, пробив з лінії воротарської точно за призначенням.

За три хвилини до кінця першої половини чудову можливість відзначитися втратив лідер датчан Крістіан Еріксен, який пробив у стійку. Хорватія "люб'язно" відповіла вже у додатковий час. Лука Модріч не зумів реалізувати пенальті, подарувавши таким чином вболівальникам можливість переглянути серію пенальті.

У "лотереї" сильнішою були "картаті". Їхній воротар Даніль Субашич тричі парирував м'яч з "позначки". Зазначимо, що й голкіпер Данії Каспер Шмайхель чудово показав себе у серії одинадцятиметрових ударів. На його рахунку два відбитих постріли.

Отже, здолавши Данію, Хорватія пробилися до 1/4 фіналу світової першості, де зустрінеться зі збірною Росії, яка сенсаційно здолала Іспанію. Раніше першу пару на цій стадії змагань склали Франція та Уругвай.