Хто стане господарем Олімпіади?

У ніч з 4 на 5 липня в Гватемалі президент МОК Жак Рогге оголосить столицю зимової Олімпіади 2014 року.

Олімпіада
Міжнародний олімпійський комітет затвердив графік 119-й сесії МОК, яка пройде 4-7 липня в Гватемала-ситі і в перший день своєї роботи визначить столицю зимових Олімпійських ігор 2014 року серед трьох претендентів: російського Сочі, австрійського Зальцбурга і корейського Пьончанга. 

Сесія почне свою роботу 4 липня о 17:00 за київським часом і відразу ж заслухає презентацію кандидатури Сочі. Потім члени російської делегації відповідять на питання делегатів МОК і проведуть прес-конференцію.

Рогге
Президент МОК Жак Рогге
Після презентації решти кандидатів і доповіді Оцінної комісії відбудеться таємне голосування членів МОК по столиці Олімпійських ігор-2014. Голова МОК Жак Рогге оголосить столицю зимової Олімпіади 2014 року вже 5 липня о 01:00. 

За словами Рогге, заявки всіх претендентів виглядають гідно, але їх технічна сторона не стане вирішальним чинником для членів МОК. 

"Те, що дійсно має значення – віра, яку члени МОК мають до кандидата, до конкретних людей. Людський чинник – дуже важливий. Я думаю, що цей чинник стане визначаючим при виборі з трьох прекрасних заявок". 

В Гватемалу підтримати Сочі прилетить президент Росії Володимир Путін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: