IAAF проти допінгу

Міжнародна федерація легкої атлетики прийняла резолюцію за збільшення покарання за вживання допінгу до чотирьох років.

Допінг
Фото - flickr.com
23 серпня, в другий і завершальний день 46-го Конгресу Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) в Осаці, члени найвищого керівного органу IAAF прийняли резолюцію, що закликає збільшити покарання за вживання допінга до чотирьох років.

Про це мовиться в резолюції, прийнятій в завершальний день роботи 46-го конгресу ІААF в Осаке, інформує офіційний сайт федерації:

"В даний час, в рамках перегляду Всесвітнього антидопінгового кодексу, остаточний варіант якого буде прийнятий в листопаді на Всесвітній антидопінговій конференції в Мадриді, міжнародні федерації по видах спорту можуть вносити пропозиції в новий варіант Кодексу.

У зв'язку з цим, в резолюції, яка була одноголосно прийнята на Конгресі IAAF в 2005 році в Хельсінкі, Рада IAAF призвала до посилювання покарання за вживання допінгу, і, зокрема, до чотирирічної дискваліфікації за перше порушення серйозного характеру.

Ми переконані, що суворе покарання є ключовим елементом ефективної боротьби з допінгом в спорті взагалі, і в легкій атлетиці, зокрема.

Тому, на Конгресі-2007 ми знову одноголосно закликаємо до збільшення допінгової дискваліфікації у разі серйозних порушень до чотирьох років.

Рада IAAF одержала повноваження від всіх членів і національних федерацій добитися включення їх побажань до Всесвітнього антидопінгового кодексу і в практику IAAF".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: