IBF дозволила Кличку битися з Хеєм

IBF дозволила Володимиру Кличку провести об'єднавчий бій з британцем Девідом Хеєм.

Голова комісії з організації чемпіонських боїв Всесвітньої боксерської федерації (IBF) Ліндсі Таккер повідомив про те, що команда чемпіона IBF/IBO і WBO у надважкій вазі українця Володимира Кличка офіційно оповістила його організацію про ведення переговорів про поєдинок не з обов'язковим претендентом IBF росіянином Олександром Повєткіним, а з чемпіоном WBA британцем Девідом Хеєм.

- Представники Кличка повідомили мені, що в даний час ведуть переговори з командою чемпіона світу у надважкій вазі Девіда Хея, - повідомив Таккер. - А такий об'єднавчий бій має пріоритет перед обов'язковим захистом титулу. З цієї причини Кличко і веде переговори з командою Хея. Якщо ж вони з британцем не домовляться, Володимир буде зобов'язаний битися з Повєткіним.

- Для відстрочки бою з Олександром Кличко подав спеціальний запит?
- Ні, цього йому не потрібно було робити, оскільки, згідно з нашими правилами, проведення об'єднувального поєдинку, як я вже сказав, має пріоритетом над обов'язковим захистом.

- Два тижні тому ви сказали, що Кличко "урочисто пообіцяв" IBF, що після перемоги над Едді Чемберсом неодмінно проведе обов'язковий захист проти Повєткіна. Виходить, що не стримав слово? Ви вважає це нормальним?
- Ні, не зовсім. Але, думаю, що після зустрічі з Хеєм, в якій Кличко, сподіваюся, переможе, він, все ж, зустрінеться з Повєткіним.

Нагадаємо, що раніше IBF зобов'язала Кличка і Повєткіна домовитися до 26 квітня.

Читайте також:

Сосновськи розповів про підготовку до бою з Кличком

Валуєв знову опинився під слідством

Віталій Кличко: Хею потрібно визначитися, ким бути побитим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: