IBF вимагає від Кличка бій з Повєткіним

Керівництво IBF чекає, що Володимир Кличко проведе наступний бій проти росіянина Олександра Повєткіна.

Один з керівників IBF Ліндсі Таккер розповів про те, що йому нічого не відомо про перемовини між чемпіоном світу у надважкій вазі за версіями IBF/IBO і WBO українця Володимира Кличка з володарем поясу WBA Девідом Хеєм.

Керівництво IBF в даний момент чекає, що їх чемпіон проведе наступний бій проти обов'язкового претендента - росіянина Олександра Повєткіна.

- Все, що мені відомо - команди Кличка і Повєткіна в даний час ведуть перемовини про організацію поєдинку, - підкреслив Таккер. - Про те, що Кличка має намір битися з Девідом Хеєм, я нічого не знаю. Наше завдання полягає в тому, щоб Повєткін зустрівся з Володимиром: ми надто довго чекаємо офіційного захисту Кличком нашого поясу. Ми з його ініціативи не дозволили Повєткіну розіграти титул тимчасового чемпіона, але при цьому Кличко пообіцяв, що після зустрічі з Едді Чемберсом буде битися з Російським Вітязем. І ми очікуємо, що він вчинить саме так.

- А що ви будете робити, якщо зараз Кличко раптом вирішить битися не з Повєткіним, а з Хеєм?
- За певних обставин, згідно з нашими правилами, чемпіон може попросити одноразовий виняток. Однак це ще не означає, що ми гарантовано задовольнимо його прохання. Виходячи з ситуації, що склалася, очікуємо, що Кличко в наступному бою вийде на ринг проти Повєткіна. А якщо сторони не домовляться до 26 квітня, призначимо торги.

Нагадаємо, що напередодні Кличко-молодший випустив відеозвернення до Хея, в якому кинув британцеві виклик. Команда британця прийняла виклик.

Додамо, що востаннє обов'язковий захист титулу за версією IBF Кличко проводив в 2007 році.

Читайте також:

Хей порадив Кличкам битися між собою

Пенсіонер Холіфілд став чемпіоном світу в 47 років

Хей купить у Повєткіна право на бій з Кличком

Хей прийняв виклик Володимира Кличка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: