Ігор Суркіс: "Динамо" буде грати в Сумах

Свою позицію щодо матчу на Суперкубок в ексклюзивному інтерв'ю "Проспорту" пояснив президент "Динамо" Ігор Суркіс.

Матч за Суперкубок України "Динамо" - "Ворскла" відбудеться, і скандал, що спалахнув довкола місця проведення цього матчу, лише додає події колориту.

Ми збираємо думки з цього приводу і готові надати право висловитися всім учасникам конфлікту. Свою позицію в ексклюзивному інтерв'ю Проспорту пояснив президент "Динамо" Ігор Суркіс.

"Я не ставив питання проводити або не проводити матч. Я ще раз кажу, що я б хотів подивитися на Ахметова, Ярославського, Таруту, Коломойського, Димінського; якщо б з ними вчинили так, як це сталося з київським "Динамо".

Прем’єр ліга робить речі які є неадекватними сьогодні у футболі. У нас були непрості відносини, і ви прекрасно про це знаєте, з Професійною футбольною лігою. Я говорив і надалі говоритиму – ми що, поміняли вивіску. А стало значно гірше.

Не було випадку, щоб ПФЛ, очолювана Сафіулліним, не надіслала в клуб напередодні матчу за Суперкубок лист, де враховувалася думка тієї чи іншої команди. А вже потім, відповідно, і приймалося рішення.

За два тижні до прийняття стадіону в Сумах я звернувся в Прем'єр-лігу, щоб вони не робили поспішних рішень і порадилися з нашим клубом. Вони не прислухалися до нас – через це й розгорівся весь скандал.

Не думаю, що Данілов таким способом хоче втримаються у своєму кріслі. Знаючи його, мені здається, що він веде себе не зовсім адекватно. А скандал, який мав місце через Суперкубок, вважаю, що це спровокований ним же скандал.

Він набрав команду людей, які в футболі нічого не розуміють, які працювали вочевидь на його клуб і розвалили його клуб. У його клубі до сих пір не виплачені зарплати моїм футболістам, які були віддані в оренду безкоштовно. Про що ми сьогодні можемо говорити.

Не треба нагнітати, що київське "Динамо" ставить якісь ультиматуми. "Динамо" нічого не нагнітає. Нас лякають, що ми сплатимо 100 тисяч доларів – треба було б, ми б заплатили. Ми від цього не збідніємо, повірте мені. При бюджеті в 60 мільйонів, буде 60 мільйонів плюс 100 тисяч.

Ми не хочемо зірвати матч, ми хочемо грати для наших уболівальників. Нас прекрасно зустрічають в Сумах. Поле буде відповідати – ми будемо грати. Але хочу сказати – ми зіграємо, але протягом усього часу я буду кричати ще голосніше".

Читайте також:

Суркіс домовився про проведення матчу на Суперкубок в Сумах

Керівник Прем'єр-ліги: бойкот "Динамо" - це шантаж

Суперкубок України розіграють на стадіоні "Ювілейний"

ВідеоІгор Суркіс - про "Ювілейний"

ВідеоІгор Суркіс - про президента УПЛ

ВідеоІгор Суркіс - про "Динамо"

ВідеоІгор Суркіс - про Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: