Ігор Суркіс: "Динамо" в опозиції

Ігор Суркіс поділився своєю думкою щодо Загальних зборів учасників Прем'єр-ліги.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс поділився своєю думкою щодо Загальних зборів учасників Прем'єр-ліги, а також розповів про те, скільки його клуб заробив на продажу телевізійних прав.

- До якого рішення ви прийшли в готелі "Hyatt"?
- Що всім господарям клубів треба зібратися і прийняти рішення, як жити далі.

- Ви озвучили це рішення на Загальних зборах?
- Ні, я його озвучую через вас. Я не пішов туди з однієї простої причини, я не вважаю це зібрання легітимним.

- Чому?
- Тому що Президент обраний не легітимно.

- Коли зможуть зібратися господарі клубів?
- Думаю, найближчим часом. Ярославський першим проявив ініціативу. Думаю, ми зберемося і приймемо рішення як нам жити далі.

- Про такі збори вже говорили, але нічого так і не вийшло. Чи реально це зараз?
- Все реально, якщо цього хочуть власники клубів. Вважаю лише, що Ярославський проявив ініціативу пізно. Це треба було зробити раніше.

Ми не робимо змову або революцію, ми хочемо добитися того, про що домовилися раніше. Президента Прем'єр-ліги повинні вибирати господарі клубів, а це робили треті особи. Якщо господарі клубів знову внесуть на вибори кандидатуру Данілова і за нього проголосує більшість – ми підкоримося цьому рішенню.

- Рішення, які сьогодні прийняті для вас будуть легітимними?
- Ні. Хочу сказати, що на сьогодні мене влаштовує положення "Динамо". Ми входимо в телевізійний пул, де заробляємо значно більше, ніж інші 11 клубів. "Динамо" отримало 850 тисяч доларів тільки за передачу прав телеканалу "ТЕТ". Ще прописана бонусна система. "Кривбас" отримав стільки ж. Погодьтеся, "Зорі" така фінансова підтримка теж не завадила б.

Я готовий прислухатися до думки Ахметова, Тарути, Ярославського – людей, які досягли в житті багато чого. Але Данілова, який обраний нелегітимно, слухати не хочу.

- Вам не здається, що деякі клуби займають суперечливі позиції?
- Усі хочуть отримувати гроші, але не виконувати зобов'язання перед самим собою. Ми домовлялися, що президента обирають господарі клубів, прописали це у статуті ... Чому сьогодні Данілов був визнаний вищим органом ФФУ нелегітимним? Тому що це записано в статуті. Ми зруйнували те, що було, хороше або погане, але не створили нічого нового. А тепер морочимо голову і уболівальникам і журналістам. У вас, напевно, є інша, більш цікава робота. А ви стоїте і чекаєте, що вам вийдуть і скажуть. Повірте мені, нічого нового вам не скажуть. Сюди до вас я прийшов для того, щоб ніхто не думав, що ми боїмося або ховаємося. Ми відстоюємо свою позицію. Все як у великій політиці: є влада, а є опозиція. Ми в опозиції.

Читайте також:

Президенти футбольних клубів домовились про перевибори

Суркіс і Ярославський знову не домовилися з Прем'єр-лігою

Прогноз спеціаліста на 8-й тур Прем'єр-ліги

ВідеоІгор Суркіс: "Динамо" в опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: