Ігор Суркіс: епопею з Алієвим треба забути

Ігор Суркіс прокоментував історію з півзахисником "Локомотива" Олександром Алієвим, в якій, схоже, поставлено крапку.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував історію з півзахисником "Локомотива" Олександром Алієвим, в якій, схоже, поставлено крапку.

- Олександр Алієв в нинішній Лізі Європи "Динамо" в будь-якому випадку не помічник. І все ж: президент "Локомотива" Ольга Смородська днями оголосила, що на рахунок "Динамо" переведені чергові два мільйони євро за цього гравця, а останні два - будуть перераховані, як і обіцяно, в серпні. Розстрочка виплат за Алієва дійсно була розтягнута на такий тривалий період?
- Така угода була досягнута і прописана в контракті ще з колишнім президентом московського клубу Миколою Наумовим. "Локомотив" виконує умови до дрібниць - і у мене немає підстав пред'являти претензії пані Смородській.

На нашу пропозицію з придбання Алієва контрагенти не пішли - що ж, значить, цей гравець як і раніше представляє для них інтерес. Звичайно ж, Саша би нам не завадив, але в ситуації, що склалася епопею з Алієвим треба забути і рухатися далі.

- Іншими словами, як президент "Динамо" ви готові оголосити, що більше на Алієва не претендуєте?
- А ми на нього особливо й не претендували. Ситуація, строго кажучи, була така: у гравця не складалися справи в "Локомотиві", і він висловив щире бажання перейти в клуб, де працює тренер, якому він довіряє. Сьомін проти цієї ініціативи не заперечував, ми вступили в переговори, але успіху в них не добилися.

Повторюся: образ після цього не залишилося ні в мене, ні у керівництва "Локо", і я впевнений, переговори щодо Алієва, що супроводжувалися гучною полемікою у пресі, не завадять нам співпрацювати надалі. Сашу ж я вважаю відмінним гравцем, який напевно принесе користь збірній України, і бажаю йому всіляких успіхів у "Локомотиві". З цим клубом хлопця зв'язує контракт, і він повинен виконувати прописані в ньому умови.

- Ви більше не станете повертатися до переговорів про цього гравця?
- Якщо Сьомін, як і раніше буде проявляти інтерес до Алієва, вважаючи, що без неї йому важко сформувати боєздатну команду, ми, можливо, пошукаємо інші шляхи вирішення питання. Не виключаю, що звернемося до його кандидатури після завершення його контракту з "Локомотивом".

Читайте також:

"Локомотив" заплатив "Динамо" 2 мільйони за Алієва

Мілевський: Алієв буде грати в "Динамо"

Алієв: журналісти не мають права критикувати футболістів

Алієв: якщо треба позичити грошей, то йду до Мілевського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: