Ігор Суркіс: трансфер Алієва - це маячня

гор Суркіс спростував інформацію про зимовий перехід в московський "Локомотив" Олександра Алієва.

Ігор Суркіс та Юрій Сьомін
fcdynamo.kiev.ua
Суркіс і Сьомін поки не обговорювали майбутнє Алієва
Президент "Динамо" Ігор Суркіс спростував інформацію російських ЗМІ про зимовий перехід в московський "Локомотив" 24-річного півзахисника Олександра Алієва.

"Це маячня. Я навіть обговорювати це не хочу. Який перехід у "Локомотив", якщо зараз трансферне вікно зараз закрите. Мені здається, нелогічно піднімати цю тему, – сказав Суркіс. – До клубу ніяких пропозицій по ньому не надходило. Алієву треба думати зараз, як відновитися і швидше потрапити до складу, щоб навіть якщо ним хтось і буде цікавитися, то щоб цікавився і надалі".

Зазначимо, що саме Юрій Сьомін відкрив лідерські таланти Алієва. А у минулому сезоні Олександр став лідером "Динамо". Відтак бажання Юрія Павловича роздобути Алієва виглядає логічним.

"Але сьогодні ж він не грає в "Динамо" не тому, що Валерій Газзаєв його не любить. У нього була важка травма. Вона дала про себе знати, і він навіть не поїхав до Барселони. Ми розраховуємо на те, що Олександр відновиться і буде приносити користь нашому клубу", - сказав президент "Динамо".

Читайте також:

Сьомін пообіцяв Алієву 3 мільйони євро на рік

"Динамо" зіграє з "Арсеналом" без лідерів

"Барселона" - "Динамо" - 2:0. Маємо те, що маємо

Залиште свій коментар

Наступна публікація