Ігор Суркіс: підвищимо зарплати переможцям Євро-2009

Враженнями від виступу динамівців у юнацькій збірній поділився президент київського клубу Ігор Суркіс.

Базовою командою нашої "золотої" збірної на Євро-2009 виступило київське "Динамо" – 9 футболістів. Враженнями від виступу динамівців у збірній поділився президент київського клубу Ігор Суркіс.

- Ігоре Михайловичу, вітаємо!
- Дякую. Але привітати треба всю Україну. Хоча мені, звісно, приємно, що проведена нами робота починає давати результат. Ми виростили покоління гравців, які, якщо не зупиняться у зростанні, зможуть увірватися в основу "Динамо".

- Скаути з Європи не зверталися до вас із пропозиціями продати когось?
- Ні. Напевно, знають, що це на даному етапі марно. Ми не ростимо для когось молодь, щоб продати, а потім купувати молодих перспективних іноземців за великі гроші. Тих же Коркішка, Гармаша, Петрова, Парцванію потрібно леліяти, берегти, вселяти їм віру в себе.

- Ви збираєтесь переглянути їх контракти?
- Ці хлопці ще не розпещені, вони тільки починають свою професійну кар'єру, і отримують символічні гроші. Звичайно, ми розглянемо питання про підвищення їх зарплат. Але вони повинні прогресувати. Часто буває: не встигнеш підняти латку, як гравець зупиняється в рості.

- У Донецьку ви встигли відвідати і "Донбас Арену"...
- Я попросив Ріната Ахметова. Він попередив, що роботи відсотків на п'ять не закінчені. Але все одно я вражений побаченим. Нам немає сенсу тут конкурувати. У нас в столиці є труднощі з виділенням землі. Якби нам дали ділянку не на околиці, а десь в центрі, ми б побудували нову арену, хай і не з таким розмахом. Зараз ми чекаємо введення в дію "Олімпійського" до кінця 2010 року, щоб грати там матчі єврокубків. І до того часу хочемо реконструювати "Динамо", для внутрішніх ігор.

Читайте також:

Калитвинцев повертається в київське "Динамо"

Ігор Суркіс: реальність перевершила мої очікування

Українці отримають по 50 тисяч доларів за перемогу на Євро-2009

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: