Ігор Суркіс: все вирішиться 15 травня

Президент "Динамо" Ігор Суркіс поділився своєю думкою щодо виборів президента Прем'єр-ліги, які відбулися 5 березня.

- Не обрали ми поки президента, але просунулися дуже далеко. У нас є два кандидати з чотирьох. Це Томас Курт, який очолював G-14 та Вадим Рабинович. Ми вирішили до 15 травня попрацювати з цими людьми, і вже тоді зробити вибір.

- Хто голосував за Рабиновича?
- Я точно був за Рабиновича.

- Чому?
- Соромно, що ми у нас в країні не можемо знайти людину, яка очолила б Прем'єр-лігу. Курт живе західними реаліями, але якщо він порине в наші реалії і скаже, що зробить те, що обіцяє, я буду голосувати за нього. Сьогодні це все з області фантастики, ми живемо в інших умовах. Він хоче зробити наш футбол, таким як в Англії, Італії або Іспанії. У нас це буде складно.

- Повернімося до голосування.
- Також за Рабиновича проголосували "Дніпро", "Арсенал", здається "Таврія" ... донецький "Металург" утримався ... На жаль я всіх не пам'ятаю. За Курта був "Шахтар", "Металіст" не голосував ні за кого, може тому, що не було Ярославського. На жаль, не вдалося зібрати всіх президентів клубів, але ми домовилися, що коли будемо обирати президента з цих двох, то обов'язково будуть присутні тільки власники клубів, а не їх уповноважені.

- Ви сподівалися, що сьогодні оберуть президента?
- Ні, звичайно.

- Хто представляв "Арсенал"?
- Пустоваров, він пред'явив документ підписаний Степаном Черновецьким. Цей документ зажадав Димінський.

- Як на ваш погляд справлявся з обов'язками Данилов?
- Вважаю, з поставленим завданням він впорався. Був наданий фінансовий звіт, в якому було викладено, куди витрачалися кошти. Були суперечки, але я вважаю, що поки вони справляються, підібрана добра команда. Завжди складно створювати.

- Іноземцю пояснили, що український футбол - справа збиткова?
- Я поставив йому запитання: чи обумовлені з ним особисті умови, якою командою він сюди приїде і чи буде він готовий присвятити себе нашому футболу 24 години на добу? На що мені я отримав відповідь, що фінансова складова і його команда будуть відомі у квітні. Ми могли проголосувати за таку людину? З огляду на це і те, що його програма дуже цікава, ми взяли паузу.

- Чи зможе Рабинович досягти чогось з Прем'єр-лігою? З "Арсеналом" не вдалося.
- Він сказав, що якщо через півроку він не виконає те, що пообіцяв, то його можуть знімати з роботи. Це багато про що говорить. Отже, він вірить у свої слова.

- Коли буде обраний президент?
- Думаю, 15 травня все вирішиться.

- Одне питання щодо "Динамо". Що для вас важливіше, Кубок УЄФА або чемпіонат України?
- Головне створити конкурентоспроможну команду. Але якщо говорити про Кубок УЄФА та чемпіонат України, то я більше хочу Кубок УЄФА.

Читайте також:

Президента Прем'єр-ліги знову не обрано!

Луческу: "Шахтар" із задоволенням позичить футболістів

В УЄФА відповіли на заяву Віктора Ющенка

Залиште свій коментар