"Іллічівець" показав "Динамо", що таке боротьба

7 голів в одному матчі забили "Динамо" та "Іллічівець". Киянам ледь вдалося втримати перемогу.

Останній поєдинок 2008 року лідер чемпіонату, "Динамо", провів в гостях у "Іллічівця".

Вже до 39-ої хвилини гості вигравали з рахунком 0:3. На 16-ій хвилині чітко на добиванні зіграв Бангура, потім рахунок подвоїв Мілевський, а третій м'яч у ворота господарів забив Алієв. "Іллічівець" намагався загрожувати воротам киян, але надійно і чітко грав Богуш. Втім, після перерви Станіславу довелося тричі виймати м'яч з власних воріт. Так багато за час свого виступу в "Динамо" Богуш ще не пропускав.

На 63-ій хвилині з 11-метрової позначки гол забив Кривошеєнко. Пропущений м'яч лише завів динамівців, і гості ще активніше пішли в атаку. На 74-ій хвилині Гіоане довів рахунок до 1:4. За останні десять хвилин у ворота киян влетіло 2 м'ячі. Іващенко ефектно забив головою, а потім Тарас Михалик прострільну передачу переправив у власні ворота.

У підсумку 3:4 – "Динамо" втримало перемогу.

Завдяки цій перемозі "Динамо" йде на зимові канікули маючи перевагу в 6 очок перед другим місцем . У "Динамо" після 17 турів 43 очки. "Іллічівець" набравши 12 очок ділить 14-15 місце з ФК "Харків".