Інспектори задоволені реконструкцією "Олімпійського"

Інспектори Європейського футбольного союзу заявили, що задоволені ходом реконструкції НСК "Олімпійський" у Києві.


Інспектори Європейського футбольного союзу задоволені ходом робіт з реконструкції НСК "Олімпійський", який у 2012 році прийматиме фінальний матч чемпіонату Європи з футболу.

Про це йшлося сьогодні на розширеній нараді представників УЄФА, Федерації футболу України, Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, дирекції НСК "Олімпійський" та проектної команди реконструкції столичного стадіону. Зокрема, інспектори відзначили, що з кінця листопада 2008 року у відповідності з графіком тривають будівельні роботи на нижньому ярусі стадіону. На даний момент повністю завершене обстеження стану існуючих споруд, а також розроблений оновлений генплан функціонування головної спортивної арени країни під час проведення Євро-2012.

Генеральний проектувальник проаналізував 8 варіантів для досягнення максимальної місткості "Олімпійського", після чого був обраний проект, відповідно до якого так звана "чиста місткість" арени до Євро-2012 складатиме 63 467 глядачів (повна місткість – 69 423). Крім того, за результатами державного тендеру були визначені дві консалтингові компанії для супроводу реконструкції – Strategic Leisure (Великобританія) і Poyry Architects (Фінляндія).

"Виконання українською стороною своїх зобов'язань з реконструкції НСК "Олімпійський" на цей момент ми оцінюємо виключно позитивно, – зазначив керівник Департаменту з питань стадіонів та безпеки УЄФА Марк Тіммер. – Ми задоволені тим, як вирішуються проблемні питання, на котрих ми акцентували увагу під час попереднього візиту в листопаді 2008 р. Вважаємо, що вельми позитивним моментом є і залучення до реалізації проекту консультантів Strategic Leisure та Poyry".

"Звісно, основна маса робіт ще попереду, і нам усім доведеться докласти великих зусиль. Однак зараз ми можемо констатувати, що реконструкція стадіону іде за графіком. Якщо позитивна динаміка зберігатиметься і надалі, то в травні ми зможемо рапортувати перед Виконавчим комітетом УЄФА: стадіон у Києві зводиться належним чином і в разі подальшого дотримання графіку робіт буде введений в експлуатацію у необхідні терміни, а саме – до червня 2011 року", – підсумував Тіммер.

"Чи не вперше ми чуємо від експертів УЄФА з питань стадіонів такі схвальні відгуки, – у свою чергу зауважив президент ФФУ Григорій Суркіс. – Це свідчить, що нині українська сторона працює як єдина команда, а наша країна впевнено просувається до своєї мети. Хочу запевнити, що ми й надалі нарощуватимемо темпи підготовки. Переконаний, спільними зусиллями нам вдасться на гідному рівні провести в Україні та Польщі чемпіонат Євро-2012".

Читайте також:
Платіні хоче заробити на Євро-2012 мільярд євро
Євро-2012: Ющенко починає репресії
У Львові закладають фундамент стадіону до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: