Інтелект Олімпіаді не потрібен

Включення інтелектуальних видів спорту в програму Олімпійських ігор не знаходить поки що підтримки у керівництва МОК.

Інтелектуальні ігри
Flickr Photo Sharing
Інтелектуальні ігри ніяк не можуть добитися права бути представленими у програмі Олімпійських ігор.
У жовтні 2008 року, по закінченні Олімпійських ігор (8-24 серпня) і Параолімпійських ігор (6-17 вересня) в Пекіні пройдуть перші в історії Інтелектуальні ігри з чотирьох видів спорту – шахів, шашок, бриджу і го, об'єднаних в Міжнародну асоціацію інтелектуальних видів спорту (IMSA). 

Про це агентству спортивної інформації "Весь спорт" розповів президент Міжнародної федерації шахів (FIDE), президент Республіки Калмикія Кірсан Ілюмжинов

Кірсан Ілюмжинов
Президент ФІДЕ Кірсан Ілюмжинов (Фото - ruscourier.ru)
"Шахи і бридж є визнаними Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) видами спорту, шашки і го також активно прагнуть в олімпійську сім'ю, – передає "Весь спорт" слова Кірсана Ілюмжинова. 

– Але включення інтелектуальних видів спорту в програму Олімпійських ігор, треба визнати, не знаходить підтримки у керівників МОК, отже процес інтеграції цих видів в олімпійську сім'ю потребуватиме ще немало часу. 

Щоб показати організаторські здібності, довести інтерес уболівальників та телеглядачів, ми прийняли рішення організувати Інтелектуальні ігри з чотирьох видів спорту, об'єднаних в IMSA. 

Зараз вже із впевненістю можна сказати, що перші Ігри пройдуть в 2008 році в Пекіні в жовтні, після Олімпійських і Параолімпійськіх ігор. З керівниками оргкомітету "Пекін-2008" ми зустрічалися вже кілька разів, отримали повну підтримку, і зараз зайняті вже опрацьовуванням регламенту Ігор".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: