"Інтер" та "Мілан" голів не забили, Ікарді двічі промахнувся з кількох метрів

Окрім того, суддя відмінив два голи.

"Мілан" та "Інтер" у рамках 27-го туру чемпіонату Італії не зуміли виявити сильнішого, зігравши внічию з рахунком 0:0.

Незважаючи на "сухий" рахунок, у цьому матчі було досить багато цікавих подій. На 38-й хвилині форвард "Інтер" Мауро Ікарді відзначився у сітці воріт суперника, проте його гол скасував головний суддя, який за допомогою відеоповтору зафіксував положення поза грою.

На 58-й хвилині бенефіс Ікарді продовжився - на цей раз аргентинський нападник не зумів влучити у порожні ворота. За десять хвилин вже "Мілан" забив у ворота опонента, проте його гол також скасували через офсайд Патріка Кутроне.

Вже у додатковий час "Інтер" міг вирвати перемогу у дербі, але у цей вечір везіння було не на боці Ікарді, який з декількох метрів знову не влучив у порожні ворота.

Мауро Ікарді
Reuters

Таким чином, не зумівши переграти "Мілан", "Інтер" втратив можливість випередити "Рому", яка має на один бал більше. Наразі, в активі команди Лучано Спалетті 59 очок та 4 місце. "Мілан", своєю чергою, з 51 пунктом розташовується на 6 сходинці.