"Інтер" виграв міланське дербі, ставши майже недосяжним у Серії А

"Інтер" переміг "Мілан" в одному з найвідоміших футбольних дербі світу і зміцнив лідерство в чемпіонаті Італії.

Чергове, вже 270-е за рахунком міланське дербі, що вінчало 24-й тур Серії А, завершилося з рахунком 2:1 на користь "Інтера", який скоротив перевагу "Мілана" в історії очного протистояння між цими клубами: 92 перемоги при 106 поразках і 72 нічиїх.

Результат підопічні Жозе Моурінью зробили в першому таймі, забивши два голи з центральної зони оборони гостей, яка була слабкою ланкою "Мілана" у цій зустрічі.

Спершу Адріано відгукнувся на навіс Майкона (щоправда, на відео повторі було чітко видно, що м'яч влетів у сітку воріт "Мілана" від руки Адріано), а потім Деян Станкович чудово пробив після скидки Златана Ібрагімовича.

У другому таймі глядачі побачили відкритий футбол, але гол був забитий лише один: Пато замкнув відмінну комбінацію Роналдінью – Янкуловські. Помітно загострив гру Філіппо Індзагі, який вийшов на заміну. Але ветерану не дозволили відзначитися – причиною тому стали надійність воротаря "Інтера" Жуліо Сезара і власні попадання в офсайд.

Півзахисник "Лос-Анджелес Гелаксі" Девід Бекхем, що грає у "Мілані" на правах оренди, був замінений на 56-й хвилині. Англієць, чиє подальше перебування в чемпіонаті Італії під питанням, отримав травму підколінного сухожилля.

"Інтер" набрав 56 очок, в активі "Ювентуса", що посідає друге місце, лише 47 балів.У 24-му турі "Юве" не зміг у Турині переграти "Сампдорію" – 1:1. "Мілан" з 45 очками йде третім.

Серед інших результатів туру відзначимо перемогу "Аталанти" над "Ромою" – 3:0.

Шевченко: "Гра з "Інтером" - останній шанс "Мілана" на скудетто"