Іран сенсаційно переміг Росію (відео)

Іран завдяки голу Мохаммад Халатбарі на останній хвилині матчу здобув історичну перемогу над Росією.

Збірна Росії зазнала другої поспіль поразки. Підопічні Діка Адвокаата з рахунком 0:1 поступились збірній Ірану.

Єдиний гол забив нападник Мохаммад Халатбарі на останній хвилині матчу. Форвард красиво обіграв трьох захисників і розстріляв Акінфєєва.

Відзначимо, що росіяни заволоділи ініціативою з перших хвилин. Олександр Кержаков, Ігор Денисов могли забивати вже на стартовому відрізку зустрічі. Непоганий шанс був втрачений на 26-й хвилині - Костянтин Зирянов щільно приклався до м'яча з лінії штрафного майданчика, а Володимир Бистров не досяг успіху на добиванні. Близько півгодини голкіпер іранців Мехді Рахмат трудився у поті чола. Потім темп гри спав.

Азіати ж зрідка дозволяли собі вилазки до чужих володінь і, зосередившись на обороні, і блискуче справлялися із завданням. на 34-й хвилині Ехсан Хаджсафі зі штрафного мітив у "дев'ятку", але не влучив. Ігор Акінфєєв у гру вступав нечасто і, найчастіше, задля того, щоб перервати безадресну передачу. А вісім кутових, які подали підопічні Адвокаата до перерви, не привели ні до чого. Реальних моментів, як і голів, не виникало.

Друга половина почалася з групової заміни в складі російської команди. Втім, присутність на полі відразу трьох форвардів ніяк не позначилося на результативності. Більше того, у дебюті тайму російська збірна ледь не пропустила. Араш Афшин потужно вистрілив від кута штрафної - м'яч просвистів поруч зі стійкою. На 62-й хвилині команду вже врятував Акінфєєв - Реза Норуз завдавав удару з гострого кута, й Ігор не схибив.

Гра, за великим рахунком, ставала рівною. Відсутність останнього пасу у росіян було видно неозброєним оком - мінімум ударів по воротах Рахмата тому підтвердження. Підсумкові нулі на табло нікого б не здивували. Але в протистоянні з фаворитом іранці досягли більшого. На 90-й хвилині Мохаммад Халатбарі приніс Ірану історичну перемогу над Росією.

Україна перемогла Швецію у фіналі Кубка Кіпру (відео)