Іспанія дотиснула Туніс, Франція не зуміла переграти США

Команди продовжують підготовку до ЧС-2018.

Збірна Іспанії у товариському поєдинку мінімально здолала Туніс з рахунком 1:0.

Єдиний гол "фурія роха" забила на 84 хвилині протистояння - форвард Яго Аспас, отримавши передачу від Дієго Кости, спокійно переграв голкіпера суперника.

У минулому контрольному спарингу Іспанія не зуміла переграти Швейцарію (1:1). Що стосується Туніса, то вони розписали результативну нічию з Туреччиною (2:2).

Іспанія та Туніс зіграють свої перші матчі на ЧС-2018 15 (з Португалією) та 18 червня (з Англією) відповідно.

У іншому товариському матчі Франція зіграла внічию з США (1:1).

На гол у виконанні Джуліана Гріна (44 хвилина) команда Дідьє Дешама відповіла взяттям воріт від юного Кіліана Мбаппе (78 хвилина), який ударом в один дотик приніс своїй команді нічию.

Зазначимо, що перед цим "Ле Бле" впевнено розібралися з Італією.

Франція розпочне свій шлях на Мундіалі поєдинком з Австралією (16 червня). США своєю чергою не зуміли потрапити на світову першість.