Іспанці виграли Кубок Девіса навіть без Надаля! (відео)

Збірна Іспанії з тенісу перемогла в Аргентині у фінальному матчі Кубка Девіса господарів корту з рахунком 3:1.

Про перемогу іспанців у фіналі Кубка Девіса - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Перемога Фернандо Вердаско в марафонському поєдинку над Хосе Акасусо принесла збірній Іспанії перемогу у фіналі Кубка Девіса у протистоянні з командою Аргентини. Рахунок в матчі став 3:1 на користь іспанців.

Перший одиночний матч неділі між Акасусо і Вердаско тривав без малого 4 години. Іспанець виграв перший сет, але потім програв два сети поспіль. Проте, Вердаско зумів знову перехопити ініціативу у поєдинку, спочатку вигравши 4-й сет, а потім не залишивши шансів супернику у вирішальній партії. В результаті Вердаско переміг - 6:3, 6:7 (3:7), 4:6, 6:3, 6:1.

П'ятий поєдинок матчу Аргентина – Іспанія був відмінений, оскільки вже не мав ніякого значення.

В п'ятницю Давід Налбандян приніс аргентинцям перше очко, перегравши Давіда Феррера, а Фелісіано Лопес зрівняв рахунок, перемігши Хуана Мартіна Дель Потро

У парній зустрічі, що відбулася в суботу, перемога залишилася за європейцями: Лопес і Вердаско у чотирьох сетах зломили опір аргентинців Агустіна Кальєрі та Налбандяна.

Збірна Іспанії втретє в своїй історії виграла Срібну салатницю. Раніше команда з Піренеїв завойовувала трофей у 2000 і 2004 роках. Іспанці також три рази грали у фіналах, але в усіх трьох випадках (в 1965, 1967 і 2003 роках) поступалися збірній Австралії.

У півфіналі Кубка Девіса-2008 підопічні Еміліо Санчеса переграли колишніх чемпіонів - американців.

Збірна Аргентини третій раз грала у фіналі Кубка Девіса (раніше – в 1981 і 2006 роках), але поки не має на своєму рахунку жодного завойованого трофея.

Тренер іспанців подякував Рафаелю Надалю, який раніше цього року допоміг іспанцям вийти до фіналу Кубка Девіса, але через травму не зміг взяти участі у матчі проти аргентинців, а також назвав кращим гравцем фіналу Вердаско, бой-френда відомої сербської тенісистки Ани Івановіч. Сам головний герой матчу сказав: "Відбулася сенсація. Це кращий день у моєму житті і великий день для усієї Іспанії".

ВідеоІспанія: без лідера, але з Кубком