Історичний гол Салаха не допоміг "Ліверпулю" втримати перемогу у неймовірному матчі чемпіонату

"Червоні" вдруге не зуміли переграти свого суперника.

"Ліверпуль" у рамках 35 туру англійської Прем'єр-ліги зіграв на виїзді внічию з "Вест Бромвічем" з рахунком 2:2.

Команда Юргена Клоппа вийшла вперед вже на 4 хвилині протистояння - Денні Інгз розстріляв голкіпера "дроздів" після прострілу з флангу у виконанні Садіо Мане.

На 72 хвилині зустрічі "мерсисайдці" вдруге розписалися у сітці воріт опонента - неймовірний Мохамед Салах після паса від Алекса Окслейда-Чемберлена спокійно переграв воротаря господарів, зробивши рахунок на табло вже 2:0 на користь своєї команди.

Зазначимо, що Салах повторив рекорд Луїса Суареса, Кріштіану Роналду та Алана Ширера у АПЛ - єгиптянин став вже четвертим футболістом, який впродовж одного сезону примудрився відзначитися 31 забитим голом.

Утім, це не був би чемпіонат Англії, якби команди не грали до останньої хвилини. "Вест Бромвіч" не знітився та за сім хвилин відіграв один м'яч - Джейк Лівермор виявився спритнішим за всіх та заштовхав м'яч у сітку воріт гостей. На 88 хвилині стався справжній жах для "червоних" - Саламон Рондон відгукнувся на передачу зі штрафного від Кріса Бранта та зрівняв рахунок у цій божевільний кінцівці гри, подарувавши таким чином нічию.

Вест Бромвіч - Ліверпуль
Reuters

Наразі в активі "червоних" 71 бал та 3 місце у турнірній таблиці. "Вест Бромвіч" з 25 очками посідає останню сходинку чемпіонату. Нагадаємо, що свій наступний поєдинок команда Клоппа проведе 24 квітня проти італійської "Роми" у рамках півфіналу Ліги чемпіонів.

Цікавий той факт, що дуель між "Ліверпулем" та "Вест Бромвічем" у першому колі також завершилася внічию - 0:0.