Італія відмовила у візах збірній України з карате

Тренери збірної з карате підозрюють, що їх учнів "прибирають" як конкурентів.

Збірна України з карате залишилася за бортом чемпіонату світу, що за кілька днів відбудеться в італійському Турині, оскільки спортсменам відмовили у візі.

Тренери підозрюють, що таким чином позбулися серйозних конкурентів.

Останні півроку спортсмени всі сили покладали на підготовку до чемпіонату. Наприклад, Богдан Дараган, студент медакадемії, спав по п’ять годин на добу, щоб встигати на тренування ще до лекцій. Тепер він втратив шанс перемогти.>

"Я був впевнений, що займу перше місце, готувався постійно... Я планував виконати заліки, а тепер...", - зітхає член української збірної Богдан Дараган.

Три роки тому українці на змаганняїх в Італії посіли друге місце.

"Нас було 27 спортсменів, але ми зайняли. Цього разу італійці мабуть бояться, що приїдуть 70 людей і посядуть перше місце загальнокомандне", - каже  тренер національної збірної з куміте Андрій Зима.

Торік у Польщі на чемпіонаті світу - теж друге місце у командному заліку. Тренери підозрюють, що підґрунтя нечесної гри - у боязні конкуренції. Відпочатку італійці неохоче давали документи зі свого боку.

У візовий центр у Києві спортсмени звернулися на початку жовтня, до пакету документів - жодної претензії. Але віз у паспорті вони так і не побачили. Нібито через відсутність листа оригіналу підтвердження від італійських колег. Лист з Італії, надісланий поштою, дипломатів не влаштував.

На оформлення віз спортсмени витратили по півтори тисячі гривень плюс ще по п’ятсот євро на готель та квитки. На лист ТСН консул не відгукнувся. Телефоном співробітники від коментарів відмовилися.

12:00 завтрашнього дня час "Ч" для збірної україни з карате. Якщо до того часу спортсмени не отримають візи, рік підготовки до чемпіонату світу коту під хвіст.

Читайте також:

Ван Дамм вчить Путіна карате, а той розповідає йому історію України

5-річна дівчинка отримала чорний пояс з карате

На гру Україна - Німеччина квитки "розмели" за кілька днів

ВідеоЛаскаво просимо або в'їзд заборонено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: