Італія розгромила Уругвай, а Іспанія врятувалася у битві з Колумбією

Команди провели товариські поєдинки.

7-го червня відбулися два топові матчі серед товариських зустрічей, які проходять у рамках підготовки команд до 6-го туру відбору чемпіонату світу 2018 року.

Збірна Італії не мала проблем із командою Уругваю. Матч відбувся у Ніцці і завершився з рахунком 3:0.

На 7-й хвилині Хосе Марія Хіменес забив у власні ворота. У кінцівці гри італійці забили ще два голи: Едер – з гри (82), а Даніеле Де Россі – з пенальті (90+2).

11-го червня Італія приймає Ліхтенштейн. Уругвай свій матч зіграє 31-го серпня.

Мората (праворуч) врятував іспанців від поразки / Фото: Reuters

Тим часом збірна Іспанії зіграла у бойову нічию з командою Колумбії2:2.

Давид Сільва вивів іспанців уперед на 22-й хвилині. Колумбійці зрівняли зусиллями Едвіна Кардона (39), а потім вийшли вперед: забив Радамель Фалькао (55).

"Червоній Фурії" вдалося врятуватися від поразки на останніх хвилинах матчу завдяки голу Альваро Морати (87).

11-го червня Іспанія гостюватиме в Македонії. Колумбія свій матч гратиме 31-го серпня.