"Качки" – кращі за "Сенаторів"

"Анахайм" збільшив перевагу у фінальній серії плей-офф НХЛ.

Рахунок в фіналі Кубка Стенлі став 2-0 в користь "Анахайма", після того, як в ніч з 30 на 31 травня клуб з Каліфорнії здобув другу перемогу над "Оттавою".

Цього разу результат матчу вирішила єдина шайба, покинута в третьому періоді шведським форвардом "Майті Дакс" Самуелем Палссоном.

Палссон відзначився на 15-й хвилині третього періоду після того, як лідер "Оттави" Дені Хітлі втратив шайбу в середній зоні. Швед обіграв Даніеля Альфредссона і наніс кидок: шайба пролетіла між ніг захисника Джо Корво, і воротар "Сенаторз" Рей Емері не зміг виручити свою команду.

Палссон є центрфорвардом в трійці нападу Роб Нідермаєр - Самуель Палссон - Тревіс Моен, яка зазвичай спеціалізується на нейтралізації лідерів команди суперника. Проте ця ланка закидає вирішальну шайбу вже в другому матчі фінальної серії. У першій грі (3:2) переможний гол забив Моен.

Тепер фінальна серія плей-офф НХЛ на два матчі переїздить до Оттави. Найближча гра відбудеться в ніч з 2 на 3 червня.