Кайтсерфінг у Поповці

Наприкінці серпня в Криму відбудеться перший відкритий український турнір з кайтсерфінгу.

Кайтсерфінг
Фото - kite-surf.com
З 23 по 26 серпня в Криму в селищі Поповка біля Євпаторії відбудеться перший відкритий український турнір з кайтсерфінгу – Naish Kite Kаmp 2007. Організатором змагань виступила федерація кайтсерфінгу України.

Турнір проходитиме у двох дисциплінах – фрістайл та лонг-дістанс, тобто марафон. Призовий фонд Naish Kite Kаmp складає близько 5 тисяч доларів США. 

Селище Поповка, як місце проведення турніру, була обрана не випадково. У ньому ідеальні характеристики сили вітру, а це є головною умовою для проведення змагань.

За підрахунками організаторів, у змаганнях візьмуть участь близько тридцяти кайтсерфінгістів, переважна більшість з яких - вітчизняні спортсмени. 

Головним же завданням турніру є підготовка до першого чемпіонату України з кайтсерфінгу, який планують провести наступного року. 

Кайтсерфінг - це дуже видовищний і достатньо молодий водний вид спорту, що з'явився не більше як десять років тому. Суть кайтсерфінгу полягає в катанні на дошці по хвилях (снігу, льоду, полю) за повітряним змієм (кайтом).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: