Калитвинцев: кістяк збірної України відомий на 70 відсотків

Юрій Калитвинцев розповів про підготовку збірної до товариської гри з Швейцарією, яка відбудеться 17 листопада.

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України Юрій Калитвинцев розповів про підготовку збірної до товариської гри з Швейцарією, яка відбудеться 17 листопада.

- Хто прибув на збір, а хто ні?
- Ми відкликали Федоріва. Він не грав у двох останніх іграх. Але ми на нього розраховуємо. Всі інші приїхали. Є проблеми, але наші лікарі зроблять все можливе.

- Можна кілька слів про дебютантів?
- Хлопці своєю грою заслужили цей виклик. Цей рік у нас експериментальний, але він закінчується. Шанс даємо багатьом, але все залежить від них.

- Чому не викликаний Воронін?
- У нас розширений список, але не хотілося, щоб досвідчені люди сиділи на лавці. Ми підбирали людей під ту схему, яку можна застосувати в матчі з Швейцарією. А досвід Андрія нам ще допоможе.

- Виходить, що гра зі Швейцарією для багатьох останній шанс?
- Ні в якому разі! Хоча на 70% ми вже визначилися з кістяком команди. Ми провели показовий спаринг з Бразилією - багато здригнулися. А в 2012-му ми вже не будемо грати зі слабкими збірними. Якщо ми боїмося сильних суперників, сенс тоді їхати на Євро-2012? Гра з Бразилією дала нам багато інформації. У 2011 році ми будемо стабілізувати склад і проведемо близько 17 спарингів. У 2010 році експерименти не завжди виходили від нас.

- Дасте шанс Худжамову?
- Ні, зіграє Пятов. Рустама викликали, хоча йому не вистачає ігрової практики. Це людина, яка нам допоможе. Він впевнено зіграв на Кубок, побуде в збірній, поспілкується. Може, після цього у нього буде більше практики в клубі.

- Наскільки змінилася гра Швейцарії з приходом Хітцфельда?
- Стиль залишився колишнім. Команда любить грати на контратаках. Вона зіграна, швидкісна, досвідчена. Але у нас є, що протиставити. Дай Бог, щоб 17-го всі були здорові і показали те, що ми запланували. Хоча Оттмар - досвідчений лис, але й ми не миші. 

Сьогодні ми переглядали їх гри. Поразка Чорногорії зовсім не по грі.

- Керівництво ФФУ в курсі, що цей рік - для експериментів?
- Знають і оброблять мій підхід. Так, до збірної підвищена увага, але виграти всі товариські ігри неможливо. Керівництво відноситься до цього з розумінням, але результат для багатьох головніше, ніж малюнок гри. Це я зрозумів на грі з Канадою, коли по трибунах пішла хвиля. 17-го числа експерименти закінчуються.

- Ваша реакція про чутки щодо Ліппі.
- Я вже звик до цього. Перед кожною грою збірної з'являється новий кандидат. Якщо цього не трапляється, здається, що щось не те. Я вже навіть засумував.

- Психологія гравців "Динамо" зараз не в порядку...
- Я не поділяю гравців по клубах і ні з ким поки не спілкувався. Але час ще буде. У вівторок у нас передігрова розминка і все. Залишається тільки розмовляти. Звичайно, нас цікавить їх психологічний стан, але тут не дитячий сад - вони самі все розуміють.

- А що з Диканем?
- Психологічний тягар виявився занадто важкий для нього, і ми дали йому перепочинок. У нього й дружина скоро повинна народити. У неділю він здорово зіграв і хай так і продовжує. Ми на нього розраховуємо, але Пятов набагато досвідченіший.

- Чому гравці збірних не використовують офіційні костюми?
- Занадто багато кандидатів, важко на всіх пошити. Хоча, може, треба, щоб на пам'ять залишилося. Але коли ми визначимося зі складом, пошиємо. Зробимо.

- Ви не плануєте завести свій блог?
- Навіщо? Краще ми будемо спілкуватися через призму футбольного м'яча.

- А Ви в середу будете в спортивному або офіційному костюмі?
- Не скажу, а то Ви навіть матч дивитися на станете:) Візьму з собою костюм, але побачу, одягати його чи ні.

Читайте також:

 

Марчелло Ліппі може очолити збірну України

Збірна Швейцарії визначилась зі складом на гру з Україною

Калитвинцев: у 2011 році збірна України зробить два кроки вперед

Євро-2011. Україна зіграє з Чехією, Іспанією і Англією

Збірна України зіграє два матчі з Ізраїлем

Психологічний тягар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: