Калитвинцев: збірній України потрібні творці, а не ремісники

На поле у футболках збірної України повинні виходили творчі особистості, які будуть грати, а не ремісники, які займаються важкою роботою.

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України Юрій Калитвинцев розповів, якою він бачить збірну України. Про це він розповів на прес-конференції у Будинку футболу у Києві.

"Якщо коротко: хочеться, щоб збірна демонструвала видовищний атакуючий футбол. А ще дуже важливо, щоб на поле у футболках збірної України виходили творчі особистості, а не ремісники. І щоб ці люди грали, а не займалися важкою роботою", - вважає Калитвинцев.

Калитвинцев висловив відносне задоволення складом гравців: "Склад був сформований ще до мого призначення, тоді ж були розіслані виклики в клуби. Я ж додав пару-трійку прізвищ, а можливо, навіть одне. В іншому вирішив вчинити так, як мені підказувала совість. Самі розумієте, не можу ж я , якщо хтось із гравців мене не задовольняє, відкликати виклик. Це було б негарно. Тим більше, що я практично згоден з цим списком. В цілому, він правильний".

На думку Калитвинцева, питання про натуралізації іноземних футболістів не є актуальним на сьогодні. Зокрема, мова йшла про сенегальського захисника "Металіста" Папа Гуйє.

"Незважаючи на те, що я й сам, якщо пам'ятаєте, колись був натуралізований, до самого цього явища я ставлюся дуже спокійно і, по суті, нейтрально. Я - не за, але я і не проти. Я - з тих, що утрималися. І я не хочу звертатися до конкретних прізвищ. Якщо ми зрозуміємо, що людина хоче не просто засвітитися на Євро-2012, а потім себе продати, але розуміє наші принципи і готова грати за першу команду країни душею, її паспортні дані нас не цікавлять. Але таких людей дуже мало, і до кожного подібного випадку ми будемо підходити дуже строго", - заявив Калитвинцев.

 

 

Читайте також:

Калитвинцев викликав у збірну України 24 футболіста

Калитвинцев запросив Реброва у збірну України

Калитвинцев: у збірної України є майбутнє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: