Калитвинцев: Румунія - дуже серйозний суперник

Юрій Калитвинцев провів прес-конференцію напередодні старту збірної України у міжнародному турнірі ка Кіпрі.

Керманич збірної України Юрій Калитвинцев провів прес-конференцію напередодні старту збірної у міжнародному турнірі на Кіпрі.

У першому матчі, який відбудеться у вівторок ввечері, збірна України зіграє з Румунією.

- Які завдання поставлені перед командою на цей турнір?
- Мети виграти обидва матчі за будь-яку ціну у нас немає. Хоча, звичайно, хотілося б почати рік з перемог, адже не так вже й багато ми виграємо. Основне завдання, про що ми домовилися з хлопцями, - в нинішньому році награти тих людей, на яких ми розраховуємо.

- Раніше ви говорили, що експерименти закінчилися. Чи означає це, що зараз у збірній зібрані всі найкращі? Може, когось не вистачає? І кого ще ви бачите в збірній?
- Звичайно, зміни будуть. Але ми не збираємося робити список з 20 осіб, і на цьому зупинятися. Адже хтось ще себе проявить, хтось, навпаки, знизить до себе вимоги ... Загалом, будемо спостерігати.

Раніше ми ж теж не хотіли сильної реорганізації: стабілізувати склад ми планували відразу. Але були об'єктивні причини, які не дозволяли робити це: хтось хворів, хтось був задіяний за молодіжну збірну. Але тут я бачу тільки плюси, тому що за рахунок цих проблем ми переглянули велику групу людей.

І на сьогодні коло кандидатів до збірної став набагато меншим. Кого не вистачає? Звичайно, Шевченка. Я скажу чесно, я ледве умовив його, щоб він не їхав. Він не може грати, але, тим не менше, хотів бути з командою.

Якби був переліт в межах півтори години, він би прилетів, але з тією травмою, яка його турбує, проводити в польоті такий тривалий час не можна, бо тоді збирається рідина в коліні. Ну, а в цілому, турнір покаже, кого не вистачає, хоча на сьогоднішній день я побачив всіх, кого хотів побачити.

- У першому матчі ви зіграєте з Румунією. Як змінилася ця команда з моменту останньої зустрічі у Львові?
- Ігри з французами та італійцями, які я бачив, румуни провели дуже потужно. Зовсім інший малюнок гри, що змінився, звісно, в кращу сторону. Що вони з себе представляють зараз, сказати важко, адже ці матчі проходили восени.

Але те, що це дуже серйозний суперник - сумнівів бути не може. Вони привезли на Кіпр 29 осіб, прилетіли 3 лютого і цілеспрямовано готуються до нашої гри.

- В Іспанії ви переглядали багатьох кандидатів у збірну. В якому вони стані, чи задоволені ви їх підготовкою?
- Що стосується їх рівня готовності, то мені важко сказати, адже кожна команда готується по-своєму. Хтось із відпустки вийшов раніше, хтось - пізніше, хтось готується через ігри, хтось - за іншою програмою. Тому стан, звісно, різний. Але тим, що бачив, я залишився задоволеним, хлопці виглядають непогано.

У тих командах, які виступають у єврокубках, підготовка була інша, тому ці футболісти виглядають досить непогано. Що стосується інших кандидатів, то вони знаходяться приблизно на одному рівні.

У тому числі і Марко Девіч - на даний момент немає нічого страшного, що він тренувався з дублем. Проблеми можуть виникнути лише через 2-3 місяці. Загалом, стан нормальний, але все ж не такий, як хотілося б. Тому на цей турнір виходимо фактично з аркуша. Як вийде зіграти? Я сподіваюся на краще.

- Проясніть ситуацію з травмою Алієва. Він сказав, що готовий грати на повну силу.
- Скільки у нього сил ми подивимося. Але я думаю, що на 100 відсотків він ще не готовий. Травма дає про себе знати, він пропустив не один день тренувань. Але це не дуже страшно, грати він може. Хоча я впевнений, що не 90 хвилин. Бажання у нього величезне, він приїхав сюди не просто на екскурсію, а щоб принести команді користь.

- Наскільки серйозна травма Диканя? Чи був у вас розмова з Карпіним з приводу його участі в цих матчах?
- Якби я розмовляв, то з тренером воротарів. Говорити з Карпіним не бачу сенсу. Що стосується його стану, то травма у нього неприємна. Наші лікарі ще попрацюють з ним, але все ж малоймовірно, що він зіграє.

Хоча, ми розмовляли з Андрієм, я йому сказав, що було б непогано, якщо б він зіграв. Хлопці зроблять все можливе, щоб по наших воротах били якомога менше.

- З ким хотілося б зіграти другий матч?
- З Кіпром. Зі шведами нам належить грати зовсім скоро, з румунами вже грали, а от з Кіпром останнім часом не грали.

Читайте також:

Тимощук: виклик у збірну - це для мене завжди свято

Блохін: недавно мене відправляли в "Динамо", тепер - у збірну

Шевченко не зіграє за збірну України на Кіпрі

Буряк і Сабо: збірній України терміново потрібен тренер

Блохіна вимагають призначити тренером збірної України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: