Калитвинцев: у мене досить часу, щоб підготувати збірну до Євро-2012

Юрій Калитвинцев запевнив, що у нього є досить часу, щоб підготувати збірну України до континентальної першості 2012 року.

Керманич збірної України Юрій Калитвинцев розповів, що у 2011 році збірна працюватиме по-новому.

"Епоха експериментів закінчилася 2010 року. Тоді ми переглядали гравців, давали їм шанс. Тепер цього не буде. Уже на кіпрському турнірі ми працюватимемо по-новому. На 80 відсотків визначилися з гравцями, тепер слід награвати між ними зв'язки, виробляти взаєморозуміння", - відзначив Калитвинцев у інтерв'ю газеті "Експрес".

Також керманич запевнив, що у нього є досить часу, щоб підготувати збірну України до континентальної першості 2012 року.

"Часу, аби сформувати збiрну, у нас досить. Важливо, щоб усi кандидати були здоровими i вiдповiдально ставились до спарингiв, якi заплановано на цей рiк i на 2012-й. Тодi ми стабiлiзуємо склад i налагодимо взаєморозумiння", - додав тренер.

Щодо товариських матчів на 2011 рік, то тренер задоволений як кількістю ігор, так і якістю суперників.

"Я певен, що цього року матчiв буде досить. Уже є домовленостi з багатьма збiрними, залишилось тiльки з'ясувати останнi деталi. Ми зiграємо з нацiональними командами Францiї та Нiмеччини. Тривають переговори з Iталiєю, Iспанiєю, Португалiєю. Я певен, що цьогорiч зустрiнемось iз топ-збiрними. Єдине моє бажання, аби бiльшiсть цих матчiв вiдбувалась в Українi", - відзначив Калитвинцев.

При цьому Юрій Миколайович не звертає уваги на префікс "виконуючий обов'язки" поряд зі своїм прізвищем.

"Я не звертаю на таке уваги. Менi довiрили нацiональну збiрну, i я готуватиму команду до кожного конкретного поєдинку. Iз Григорiєм Суркiсом на цю тему останнiм часом не говорив i не бачу в цьому потреби. Хоча наша зустрiч запланована i невдовзi має вiдбутись. А те, що постiйно плiткують про Лiппi чи ще когось, мене з колiї не вибиває. Я вже звик", - підсумував тренер.

Читайте також:

Тренер "Динамо" перейшов у збірну України

Ліппі: мені не пропонували очолити збірну України

Оголошено склад збірної України на турнір на Кіпрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: