Калитвинцев: за неуважність треба відривати голови

Юрій Калитвинцев проаналізував товариський матч між збірними України і Швейцарії.

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України Юрій Калитвинцев поділився враженнями про товариський матч зі Швейцарією (2:2).

- Побачив потенціал у цих хлопців, у цієї команди. Були хороші відрізки у грі, були і провальні. Так, не було цілісності, але її не могло не бути після всього лише двох днів підготовки, в рамках якої ми змогли провести тільки бесіди і одне тренування. У таких умовах добути якусь цілісність проблематично.

Мало загрожували воротам - це не сподобалося. Просили швидкість - і іноді виникали моменти. Принаймні, приємний той факт того, що те, що ми від хлопців вимагаємо, вони прагнули виконувати. Виходило чи ні - це друге питання. Але старалися. Значить, хлопці здатні навчатися, а раз учні, то топтатися на місці ми не будемо, будемо робити кроки вперед.

- Хлопці скаржилися на стан поля. Іноді це було видно з дій П'ятова. Можливо, у зв'язку з цим ви внесли в перерві якісь корективи?
- П'ятов - молодець. Два рази стрибнув - два рази пропустив. Що стосується газону, то в перерві ми сказали хлопцям, що в другому таймі поле буде інше, але воно виявилося таким самим. Для Швейцарії поле було нормальним. Для нас?... У всякому разі, скарг на полі я не чув.

У цілому, сподобалося, що під час гри було мало розмов з боку наших футболістів - кожен намагався займатися своєю справою. Так що причому тут поле? Нормальне, гарне поле.

- У чому причина, що практично кожен штрафний збірної Швейцарії приводив до небезпечних моментів біля наших воріт?
- Причину я бачу тільки у втраті концентрації і неуважності. Коли йде розіграш стандартного положення, а ти стоїш статично зі "своїм" гравцем, то ти стежиш за ним і приймаєш рішення. Тому коли в таких ситуаціях гравці команди-суперниці в нашому штрафному без перешкод б'ють по воротах, то це тільки через неуважність і втрати концентрації. А те, що було багато "стандартів", то так виходило, що достатньо було поруч пробігтися, щоб отримати штрафний. Але швейцарці, звичайно, їх добре використали. Вважаю, що в своєму штрафному ми не програвали в рості і міці, але, тим не менш, суперники чомусь наносили удари без перешкод. Неуважність. І за це треба відривати голови, вибачте на слові.

- Хто персонально грав з Фраєм?
- Персонально з ним ніхто не грав. Ми подібних речей перед матчем не визначали. Але за фактом виходило, що з Фраєм грав Федецький.

- Якщо говорити про перший пропущений м'яч, то в тому епізоді Фрай забив в самій своїй типовою манері, в якій він регулярно добивався успіху в останніх матчах збірної Швейцарії. На цю тему з хлопцями була якась розмова при підготовці до поєдинку?
- Не тільки говорили й робили на цьому акцент, але й показували. Воротарі при цьому розбиралися подібні епізоди ще й окремо. Відповідно і ми - тренери - також знали про улюблену манеру Фрая забивати м'ячі. Весь світ про це знає, а він все одно забиває...

- Коли швейцарці забивали нам перший м'яч, склалося враження, що в стінці не вистачало одного гравця ...
- Видно, прораб такий.

Читайте також:

Україна опустилась до рівня Габону у світовому футбольному рейтингу

Італійські ЗМІ: Україна - хороший варіант для Ліппі

Колесніков назвав Суркіса меншістю українського футболу

Офіційно! Збірна України зіграє з Францією у 2011 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: