Калитвинцев - на 99 відсотків очолить збірну України

1 лютого оголосять ім'я нового головного тренера збірної України з футболу. Головний фаворит - Калитвинцев.

1 лютого о 12.00 у Києві в Будинку футболу Виконком ФФУ має намір обрати тренера збірної на Євро-2012.

Напередодні від джерел, близьких до президента ФФУ, надійшла інформація: 99%, що наступником Михайличенка буде Калитвинцев - від одного, 51% на Блохіна проти 49% на Калитвинцева - від іншого. Мовляв, Калитвинцев - ризик, а те, що у Блохіна не виходить грати "товарняки", яких за 2,5 року буде сила-силенна, не біда - оцінять за офіційними іграми.

Однак ближче до кінця неділі один з 29 членів виконкому на умовах анонімності повідомив, що якщо тренер "молодіжки" Яковенко попросив зняти свою кандидатуру, про що стало відомо вдень, то він, знаючи про бажання Григорія Суркіса призначити тренера з динамівської системи, бачить тільки один варіант - що привів юнацьку збірну до перемоги на Євро-2009 - Калитвинцева.

"Члени виконкому його кандидатуру підтримають, - сказав співрозмовник. - Малоймовірно, але не виключено, що в статусі в.о.".

Раніше в ФФУ повідомляли, що Суркіс контактував з Калитвинцевим, Яковенком і Маркевичем (Ярославський вже сказав, що не відпустить того з "Металіста"). Перший віце-президент ФФУ Стороженко також називав Блохіна і Луческу. А потім про свою наявність у списку претендентів заявив Грозний. Однак бос федерації публічно зробив пропозицію тільки коучу "Шахтаря".

Луческу не піде у збірну

"Питання по Містеру з порядку денного знято, - сказав його агент Запорожану. - Я відправив листа Григорію Суркісу, в якому повідомив, що Луческу залишився при своїй думці, що він міг би привести збірну України до перемоги на Євро-2012, але вважає нереальним суміщення посад наставника "Шахтаря" і збірної. До речі, після відходу з "Олімпіакоса" Зіко керівники цього клубу запитали, чи міг би я когось запропонувати. Я назвав Блохіна. "О! - Відреагували вони. - Можна обговорювати". Але поки що залишили тандем виконуючих обов'язки головного тренера. Проте до Блохіна можуть повернутися, і задовго до закінчення сезону. А про Грозного мова не йшла".

Блохіна не запросили

- А ви зі своєю програмою виступите? - запитання Блохіну.
- Мене ніхто не запрошував.

- Григорій Суркіс з вами до виконкому зустрічався?
- Теж ні. Я знаю те саме, що й ви. Що я кандидат. Нібито. Як ставлюся до озвученої президентом ФФУ завдання виграти ЧЄ-12? Завжди потрібно ставити максимальну задачу.

Суркіс-молодший проти Калитвинцева

Юрій Калитвинцев на відміну від Олега Володимировича, на виконкомі зі своєю програмою виступить. "Мене серйозно розцінюють як кандидата, раз такі фахівці знайшли час про мене щось говорити. Я, наприклад, вважаю, що кожен з кандидатів заслуговує право бути тренером збірної".

Президент "Динамо" Ігор Суркіс так прокоментував можливе призначення Калитвинцева наставником збірної України. "Я не проти. Але, моя думка, йому рано. На такій відповідальній посаді повинен бути більш досвідчений тренер. Призначити Луческу було б одним із найбільш правильних рішень. У Яковенка більше досвіду, ніж у Калитвинцева. Маркевич на рівному місці створив дієздатну команду , отримавши умови для роботи, а Блохін привів збірну до найвищого досягнення. Але вирішувати не мені. Брат мене в це питання не присвячував. Але знову з'явився слух про те, що серед кандидатів у тренери збірної України є Газзаєв, я спростовую. Це навіть не обговорювалося".

Читайте також:

Грозний обирає між "Арсеналом" та збірною України

Калитвинцев: коли очолю збірну України, тоді й поговоримо

Сабо: збірній України потрібен Блохін

Маркевич - про роботу у збірній України

Воронін назвав рецепт одужання українського футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: