Калитвинцев поєднуватиме роботу в "Динамо" і у збірній України

Юрій Калитвинцев поділився, яким він бачить майбутнє нашої збірної та перспективи своєї роботи в "Динамо-2".

Старший тренер "Динамо-2", а з 1-го лютого і перший помічник головного тренера збірної України Мирона Маркевича Юрій Калитвинцев вже домігся певних успіхів у футболі, тренуючи другу динамівську команду і вигравши у минулому році зі збірною України юнацький чемпіонат Європи.

Цікаво дізнатися, яким Юрій Миколайович бачить майбутнє нашої збірної та перспективи своєї роботи в "Динамо-2".

- Юрію Миколайовичу, тепер, коли пристрасті трохи вщухли, ви вже звикли до думки, що будете працювати в збірній?
- У принципі, так. Я готувався до цього давно, а коли рішення все-таки було ухвалено, досить швидко звик до своєї нової ролі.

- Як поставилися до того, що будете не головним тренером, а першим помічником Маркевича?
- Коли я дізнався, що буду кандидатом на цю посаду, звісно, думав тільки про перемогу і готувався до неї. Але якби програв, а єдиним тренером був призначений Маркевич, я б також сприйняв таке рішення по-філософськи. У результаті вийшло, що я, начебто, поступився, але в той же час зробив крок вперед. Сьогодні я можу заявити, що буду допомагати Маркевичу всім, чим зможу.

- Вам раніше доводилося працювати з Мироном Богдановичем?
- Ні, ми стикалися як тренери протилежних команд, коли я тренував "Закарпаття", а він - "Карпати". Але я чудово знаю його принципи, оскільки тренери цікавляться, як працюють їхні колеги в інших командах. Принципи роботи Маркевича досить цікаві і в багатьох аспектах співпадають з моїми.

- Як ставитеся до ідеї, що у збірної буде два тренери, а не один?
- Ні, головний тренер все-таки один. А я, як сформулювали, - його права рука. Також у тренерський штаб буде включена група фахівців, які допомагатимуть Маркевичу.

- Мирон Маркевич продовжуватиме працювати в "Металісті", а ви - в "Динамо-2". Таке поєднання не позначиться на збірній?
- Що стосується мене, я не бачу жодних проблем, оскільки практика в клубі також необхідна. Коли я працював з юніорською збірною, було важкувато по два з половиною місяці бути не в тонусі.

Стосовно нинішньої ситуації... У "Динамо-2" у мене прекрасні помічники, тому, якщо потрібно буде відлучитися, зроблю це з спокійною душею. Від цього наш процес не постраждає.

- Ви вже обговорили з Мироном Богдановичем плани на найближчий час?
- Ще ні. Ми зустрічаємося 5-го лютого, тоді ж приймемо рішення, хто увійде до тренерського штабу, обговоримо наші подальші дії. А також в робочому режимі визначимося, хто які функції виконуватиме і за що відповідатиме.

- Перед тренерським штабом стоїть завдання виграти Євро-2012. Вважаєте, це під силу нашої збірної?
- Таке завдання стоїть перед всією командою, а не тільки перед наставниками. А що стосується реальності його виконання, я не люблю загадувати, або говорити про удачу. Я більше прагматик і схильний вважати, що все залежить від роботи, яку виконає команда. Лише за її підсумками можна буде про щось говорити.

Читайте також:

Алієв: хочу надалі грати за збірну України

Суркіс платитиме Маркевичу менше мільйона доларів на рік

Заяєв: український футбол потрібно міняти з низів

Ярославський: "Металіст" стає базовою командою збірної України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: