Камбек року. "Рома" поклала на лопатки "Барселону" та вийшла до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Таке диво заслуговує на оплески.

Італійська "Рома" здійснила неймовірний камбек у чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти іспанської "Барселони".

Поступившись у першій зустрічі з рахунком 1:4, команда Еусебіо Ді Франческо знайшла в собі сили відігратися у домашній грі.

"Вовки" відкрили рахунок у протистоянні вже на 6-й хвилині завдяки зусиллям боснійського нападника Едіна Джеко. На 58-й хвилині римляни подвоїли свою перевагу - Даніель Де Россі вдало виконав пенальті.

Радість футболістів Роми
Reuters

Шаленіти трибуни від щастя змусив центральний захисник Костас Манолас, який на 82-й хвилині забив третій гол у ворота "блаугранас", який дозволив у підсумку пройти до наступної стадії змагань.

Отже, розгромивши каталонців, "Рома" склала компанію англійському "Ліверпулю" у півфіналі турніру. Останні команди, які потраплять до цієї стадії змагань стануть відомі 11-го квітня.