Канада виграла Олімпійські ігри з абсолютним рекордом

канадці встановили абсолютний рекорд за кількістю золотих нагород, завойованих однією країною на зимовій Олімпіаді.

Канада вперше в історії олімпійського руху виграла медальний залік Олімпійських ігор за пріоритетним показником (золоті медалі). За 17 змагальних днів Ігор-2010 канадці завоювали 14 золотих нагород.

Крім того, з 14 медалями вищого ґатунку Канада стала найуспішнішою в історії зимових Ігор країною-господаркою Олімпіади. Попереднє "домашнє" досягнення - 12 медалей - було встановлено спочатку норвежцями на Іграх в Ліллехаммері в 1994 році, а потім повторене американцями в Солт-Лейк-Сіті в 2002 році.

Більш того, канадці встановили абсолютний рекорд за кількістю золотих нагород (14 медалей) завойованих однією країною на зимовій Олімпіаді. Попередній результат (13 медалей) показали представники збірної СРСР в 1976 році в Інсбруку та норвезькі спортсмени в 2002 році в Солт-Лейк-Сіті.

На другому місці в неофіційному медальному заліку Олімпіади-2010 розташувалися німці з десятьма золотими нагородами, а на третьому - США з дев'ятьма медалями вищого ґатунку.

Нагадаємо, що 47 спортсменам з України не вдалося здобути жодної медалі. Вдруге в історії Україна покидає "зимову" Олімпіаду без нагород.

Читайте також:

Канада перемогла США у фіналі Олімпійського турніру

Україна вдруге в історії залишила Олімпіаду без нагород

Китаянка Хуй виграла Олімпійські ігри зі світовим рекордом

ВідеоКанада виграла Олімпійські ігри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: