Капелло примусив англійців перемагати (відео)

Збірна Англії з футболу у товариському матчі, що відбувся у середу, обіграла в Берліні команду Німеччини з рахунком 2:1.

Про матч Німеччина - Англія - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Для англійської футбольної збірної вчорашня перемога над німцями стала п'ятою поспіль з тих пір, як її очолив італійський тренер Фабіо Капелло. Рахунок на 24-й хвилині відкрив Метью Апсон: воротар господарів поля Рене Адлер не зміг дістатися до м'яча після навісу Стюарта Даунінга з кутового, і Апсон першим виявився на підборі.

Німцям вдалося відігратися тільки в середині другого тайму, коли капітан англійців Джон Террі і воротар Скотт Карсон не розібралися, кому виносити м'яч зі штрафної. Цією комічною ситуацією скористався Патрік Хельмес, який вразив порожні ворота.

Після цього гола підопічні Йоахіма Льова кинулися вперед забивати другий гол, але пропустили самі за чотири хвилини до кінця зустрічі. Террі виправив свою помилку, забивши гол головою після навісу зі штрафного все того ж Даунінга.

Інші цікаві результати вчорашніх товариських поєдинків:
Сербія – Болгарія 6:1, Кіпр – Білорусь 2:1, Данія – Уельс 0:1, Словенія – Боснія 3:4, Австрія – Туреччина 2:4, Греція – Італія 1:1, Голландія – Швеція 3:1, Франція – Уругвай 0:0, Ірландія – Польща 2:3, Бразилія – Португалія 6:2.