"Карпати" написали скаргу на суддівство у матчі з "Динамо" і готові реагувати агресивно

Керівництво клубу пообіцяло нікому не дозволити знущатися над клубом.

"Карпати" обурені суддівством у матчі 7-го туру Прем'єр-ліги проти "Динамо".

Попри перемогу з рахунком 2:0, у львівському клубі вважають, що дії головного арбітра поєдинку Олександра Дердо у другому таймі мали упереджений характер. Зокрема, йдеться про вилучення Аді Мегремича, яке Комітет арбітрів вже назвав правильним.

ВідеоДинамо – Карпати. Вилучення Мегмерича

Чемпіонат України-2018/19. 7 тур. Динамо – Карпати – 0:2. Вилучення Мегмерича на 55 хвилині матчу.

Динамо – Карпати. Вилучення Мегмерича

"Карпати" ж повідомили, що надіслали до президента ФФУ Андрія Павелка, а також до КДК ФФУ та до Комітету арбітрів ФФУ звернення, в якому наводять приклади упередженого суддівства з боку Дердо.

"Залежно від їхнього рішення ми будемо вже відповідно реагувати. Не виключено, що дуже агресивно. Зв'язків та ресурсів у європейському футболі у мене, повірте, вистачить", – сказав віце-президент клубу Олег Смалійчук

Він додав, таке суддівство принижує український футбол та не дозволяє йому піднятися з прірви, а рефері роблять ведмежу послугу нашим грандам.

Крім того, "Карпати" просять застосувати санкції до Дердо "за вчинення ним дисциплінарного проступку".

Нагадаємо, поразка від "Карпат" стала першою для "Динамо" в УПЛ-2018/19, їхня безвиграшна серія у всіх турнірах триває 4 матчі.

ВідеоДинамо – Карпати – 0:2. Відео матчу

Чемпіонат України-2018/19. 7 тур. Динамо – Карпати – 0:2. Відео ключових моментів і голів матчу.

Динамо – Карпати – 0:2. Відео матчу