"Карпати" оскаржують результат матчу з "Металістом"

У львовському клубі вважають, що "Металіст" порушив регламент чемпіонату і вимагають покарати харків'ян.

Львівські "Карпати" подали протест на матч з "Металістом". У львовському клубі заявили, що "Металіст" порушив регламент чемпіонату України.

Про це йдеться у листі від 30 квітня. Протест подано на підставі порушення командою "Металіст" пп.20 та 21 Статті 13 Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОПФКУ "Прем’єр-Ліга", що регламентує одночасне перебування на футбольному полі легіонерів у складі команд.

Починаючи з 46-ї хвилини, а саме після заміни Олійника на Крістальдо склад команди "Металіст" став таким: Дішленкович, Папа, Березовчук, Обрадовіч, Вільягра, Девіч, Едмар, Валяєв, Крістальдо, Хав’єр, Тайсон. З цих 11 футболістів 6 (шість) – Папа, Обрадовіч, Вільягра, Крістальдо, Хав’єр та Тайсон не є громадянами України.

Окрім того, згідно п.21 Статті 13 Регламенту, "обмеження, передбачені пп.10,11,20 цієї статті не поширюються на футболістів, котрі розпочинали участь у змаганнях з футболу серед професіональних клубів України в якості футболістів-легіонерів, якщо в подальшому вони набули у встановленому чинним законодавством порядку громадянства України, відповідають вимогам статті 17 Статуту ФІФА та брали участь принаймні в 30% офіційних і/або товариських матчів у складі Національної збірної команди України".

Таким чином, обмеження на одночасне перебування на полі футболістів-легіонерів стосуються також ще двох футболістів - Дішленковича та Едмара, - котрі на сьогодні є громадянами України, але розпочинали участь у змаганнях з футболу серед професіональних клубів України в якості футболістів-легіонерів та з моменту набуття ними громадянства України не брали участі в жодному офіційному чи товариському матчі Національної збірної команди України, на відміну від того ж Девіча, котрий, отримавши громадянство України, зіграв за Національну збірну понад 30% матчів у її складі.

Відповідно, з 46-ї хвилини і до кінця матчу (на 70-й хв. футболіста-легіонера Обрадовіча замінив футболіст-легіонер Ткачов) на полі у складі команди "Металіст" одночасно перебували 8 футболістів, на яких поширюються обмеження, встановлені п.20 Статті 13 Регламенту, що дає підстави до застосування п.10 Статті 13 Регламенту, а саме "зарахування технічної поразки (0:3)".

"Карпати" очікують на розгляд протесту та винесення законного рішення у відповідності до вимог положень Регламенту.

Читайте також:

"Карпати" вдесятьох ледве не обіграли "Металіст" (відео)

"Арсенал" здобув феєричну перемогу у Донецьку (відео)

Турнірна таблиця чемпіонату України з футболу

Відео"Металіст" - "Карпати": огляд матчу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: