"Карпати": рішення Прем'єр-ліги по "Металісту" є нелегітимним

"Карпати" вважають Постанову Дирекції Прем'єр-ліги такою, що ухвалена з порушенням процесуальних норм діючого Регламенту змагань.

Футбольний клуб "Карпати" (Львів) оперативно відреагував на Постанову Дирекції Прем'єр-ліги, згідно якої львівській команді відмовлено у задоволенні протесту щодо матчу "Металіст" - "Карпати".

Нагадаємо, що Прем'єр-ліга відмовила "Карпатам" у задоволенні протесту у зв’язку з відсутністю з боку "Металіста" порушень вимог Регламенту змагань.

Однак "Карпати" вважають цю Постанову Дирекції Прем'єр-ліги такою, що ухвалена з порушенням процесуальних норм діючого Регламенту змагань.

"Оскільки протест, поданий "Карпатами", пов’язаний із порушенням "Металістом" положень ч.10 ст..13 Регламенту, його мав розглядати саме Дисциплінарний комітет Прем'єр-ліги, адже таке порушення вимагає застосування до клубу дисциплінарних санкції.

Виходячи з положень Регламенту, Дирекція Прем’єр-Ліги повинна була не розглядати протест та не приймати Постанову по суті, а прийняти процесуальне рішення про передачу справи про розгляд протесту до Дисциплінарного комітету Прем’єр-Ліги та терміново скликати засідання ДК ПЛ.

Однак Дирекція ОПФКУ "Прем’єр-Ліга", в порушення вимог Регламенту, самостійно розглянула справу по суті та прийняла вищезгадану Постанову. Таким чином Постанова Дирекції Прем'єр-ліги є нелегітимною", - йдеться у заяві "Карпат".

Тому "Карпати", на підставі Регламентних норм, не визнають цієї Постанови, та, керуючись Регламентом змагань, вимагатимуть винесення протесту на розгляд повноважного органу – Дисциплінарного комітету Прем'єр-ліги та будуть подавати відповідну Заяву.

Також "Карпати" звернули увагу футбольної громадськості на некоректну поведінку окремих функціонерів Прем’єр-ліги. Зокрема виконавчий директор та голова ДК ПЛ п. М.Бондарев, замість того, щоб скликати засідання очолюваного ним органу здійснення футбольного правосуддя для розгляду справи по суті, вдався до упереджених заяв по суті справи ще до її розгляду. А як керівник органу, він не мав права робити такі заяви до розгляду справи по суті, адже це ні що інше, як формування громадської думки та фактичне озвучення заздалегідь прийнятого рішення по суті без розгляду справи.

Читайте також:

Прем'єр-ліга відхилила протест "Карпат" на матч з "Металістом"

Маркевич: скоро вся Європа буде з нас сміятися

Футболіст налетів на жінку-суддю в матчі чемпіонату Англії (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: