"Карпати" та "Чорноморець" втретє у сезоні не виявили сильнішого

"Моряки" уникли поразки лише за 15 хвилин до кінця матчу.

Одеський "Чорноморець" у рамках 30 туру української Прем'єр-ліги зіграв вдома внічию з львівськими "Карпатами" з рахунком 1:1.

Гості вийшли вперед на 14 хвилині протистояння - Мар'ян Швед після передачі у виконанні Олексія Гуцуляка відправив м'яч точно у кут воріт одеситів.

ВідеоЧорноморець - Карпати - 0:1. Відео голу Шведа

Чемпіонат України 2017/2018. 30 тур Чорноморець - Карпати - 0:1. Відео голу Шведа на 14 хвилині матчу.

Чорноморець - Карпати - 0:1. Відео голу Шведа

"Чорноморець" відігрався вже у другій половині зустрічі - Євген Смірнов на 75 хвилині після пасу від Олександра Гладкого забив гол фактично у порожні ворота, подарувавши таким чином своїй команді один бал.

ВідеоЧорноморець - Карпати - 1:1. Відео голу Смірнова

Чемпіонат України 2017/2018. 30 тур Чорноморець - Карпати - 1:1. Відео голу Смірнова на 75 хвилині матчу.

Чорноморець - Карпати - 1:1. Відео голу Смірнова

Зазначимо, що 9 хвилинами раніше команда Костянтина Фролова втратила можливість забити у ворота Олексія Шевченка - Максим Третьяков потужним пострілом з-за меж штрафної влучив у поперечину.

Таким чином, розписавши нічию у цьому протистоянні, "Карпати" здобули вже 33 очки. Наразі вони посідають 3 місце у другій "шістці" турнірної таблиці. Що стосується "Чорноморця", то вони з 26 пунктами розташовуються на передостанноьму місці.

Нагадаємо, що у минулій зустрічі між цими колективами перемогу здобули "Карпати" (3:1).