"Карпати" здобули першу перемогу у Прем'єр-лізі, обігравши "Сталь"

У стартовому складі команди не було жодного іспаномовного новачка.

Львівські "Карпати" нарешті здобули перемогу у новому сезоні української Прем'єр-ліги. У матчі 4-го туру "леви" обіграли кам'янську "Сталь" 3:1.

"Сталевари" вийшли вперед на 7-й хвилині, коли Едгар Малакян реалізував 11-метровий.

Карпати - Сталь - 0:1. Відео голу Малакяна

Ігор Худоб'як зрівняв рахунок на 30-й хвилині у своєму 300-му матчі.

Карпати - Сталь - 1:1. Відео голу Худоб'яка

А Олег Голодюк класним ударом зі "штрафного" вивів "левів" уперед (64). Після чого отримав друге попередження та залишив команду вдесятьох.

Карпати - Сталь - 2:1. Відео голу Голодюка

На 81-й хвилині Роман Дебелко відзначився із сумнівного пенальті, який призначив головний арбітр Віктор Копієвський.

Карпати - Сталь - 3:1. Відео голу Дебелка

Зазначимо, що за "Карпати" дебютував Артем Федецький, який днями повернувся у команду. Він потрапив у стартовий склад і був замінений на 59-й хвилині.

Для "Карпат" це перша перемога в УПЛ, тоді як для "Сталі", яка видала чудовий старт, друга поразка поспіль.

У 5-му турі "Сталь" прийматиме "Ворсклу" (12 серпня), а на "Карпат" чекає виїзд у Маріуполь (13 серпня).

Карпати - Сталь - 2:1. Відео вилучення Голодюка