"Карпати" зіграли внічию з "Зіркою" та зберегли прописку у чемпіонаті

Це вже третя нічия між цими командами.

Львівські "Карпати" у рамках 31 туру української Прем'єр-ліги зіграли внічию з кропивницькою "Зіркою" з рахунком 1:1.

Першими відкрили рахунок у протистоянні господарі - Сергій Петров на 38 хвилині вдало замкнув передачу у виконанні Дмитра Білонога.

Коли здавалося, що "Зірка" піде на перерву як лідер, своє слово сказав півзахисник львів'ян Карраскаль, який вже у додатковий час з пенальті відновив паритет у протистоянні.

Другий тайм забитими голами вболівальників не порадував. Зазначимо, що цю гру гості догравали вдесятьох - Іван Лобай на 87 хвилині отримав друге попередження від головного арбітра. Це вже втретє у цьому сезоні команди розписали нічию - 1:1, 0:0. Ще один раз перемогу здобули "Карпати" (2:1).

Цей результат дозволив "Карпатам" зберегти прописку у еліті українського футболу. Наразі в їхньому активі 34 бали та 2 місце у другій шістці УПЛ. "Зірка", своєю чергою, має тепер 31 очко та розташовується на 4 сходинці.