Катерина Бондаренко помстилася за сестру на US Open

Катерина Бондаренко здобула фантастичну перемогу над Хіселою Дулко в 1/8 фіналу US Open.

Катерина Бондаренко здобула фантастичну перемогу на кортах US Open. У четвертому колі Катя у двох сетах "розчавила" аргентинку Хіселу Дулко - 6:0, 6:0. Переконлива помста за сестру Олену, яка програла Дулко у другому колі.

Першою в матчі подавала Катя, і подавала вона так, що стало зрозуміло - настрій у українки на цей матч фантастичний. У відповідь подача Дулко - моментальний брейк Каті! І так тричі поспіль - аж до сухої перемоги за 22 хвилини - нічого собі.

Статистика першої подачі в цьому сеті: 79% у Каті проти 44% у Дулко. Катя подала один ейс, а аргентинка - жодного. Крім того, всі свої брейки Бондаренко реалізувала з першого разу.

Другий сет знов-таки, стартував обнадійливо. Катя виграла перший м'яч, а з ним, не довго затягуючи, перший гейм. На своїй подачі Дулко, здавалося б, була готова взяти перший гейм в матчі, навіть вела 40:0, але Катя, провівши декілька приголомшливих розіграшів, зрівняла рахунок, а потім зім'яла суперницю, взявши її подачу. Наступний гейм - знову в одну хвіртку, з ейсом як вишеньки на святковому торті.

4-й гейм - подача Дулко. Але Катю сьогодні просто не зупинити. 0:15, 0:30 - і перший переможний крик Каті. На Дулко в ці секунди було просто шкода дивитися. Мало того, що гра не йде, так ще й суперниця впіймала кураж. Так стався 10-й поспіль переможний для Катерини гейм.

Катерина Бондаренко перемогла Хіселу Дулко
AFP
Черговий "шанс" для суперниці - брейк-пойнт на подачі українки у п'ятому геймі. Але - впевнена гра біля сітки, а потім чергова потужна подача - і знову гейм в кишені.

6-й гейм - для статистики. Друга суха перемога в сеті і загальна перемога за 47 хвилин - браво!

До речі, перемога в цьому матчі дозволить Катерині обігнати в рейтингу WTA свою сестру. Останній раз таке трапилося в 2006-му році. Тоді Катя була 120-й, а Олена - 126-й.

Варто додати, що в 1/4 фіналу українка зустрінеться з бельгійкою Яніною Вікмайєр, яка у надскладному матчі перемогла чешку Петру Квітову.

US Open. Жінки

1/8 фіналу

Катерина Бондаренко (Україна) - Хісела Дулко (Аргентина) - 6:0, 6:0

Каролін Вознякі (Данія) - Світлана Кузнєцова (Росія) - 2:6, 7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
Яніна Вікмайєр (Бельгія) - Петра Квітова (Чехія) - 4:6, 6:4, 7:5
Мелані Оудін (США) - Надія Петрова (Росія) - 1:6, 7:6 (7:2), 6:3
На Лі (Китай) - Франческа Ск'явоне (Італія) - 6:2, 6:3
Кім Клійстерс (Бельгія) - Венус Уільямс (США) - 6:0, 0:6, 6:4
Флавія Пеннетта (Італія) - Вєра Звонарьова (Росія) - 3:6, 7:6 (8:6), 6:0
Серена Уільямс (США) - Даніела Хантухова (Словаччина) - 6:2, 6:0