Керівник російського спорту розсмішив своєю англійською весь світ (відео)

Виступ Мутка вже називають історичним. Він був коротким, тривав всього 2 хвилини 37 секунд, але справив враження сміливістю міністра.

Міністр спорту Росії Віталій Мутко підкорив футбольне співтовариство всього світу своїм виступом на презентації заявки Росії на право проведення ЧС-2018.

Як стало відомо з численних відгуків на російських та іноземних сайтах, виступ Віталія Леонтійовича вийшов найяскравішим, незабутнім і зворушливим.

В Росії вже назвали цей виступ історичним. Він був коротким, тривав всього 2 хвилини 37 секунд, але справив враження сміливістю міністра. Розшифрування виступу - на фото.

Англійська Мутка залишає бажати кращого, але це той самий випадок, коли подоланням себе, повагою до членів Виконкому (для більшості з яких англійська - робоча мова) міністр буквально підірвав зал під час свого виступу і, безумовно, отримав додаткові симпатії членів виконкому.

"Це мегахіт", - пишуть російські блоггери.

Нагадаємо, що Росія є господарем чемпіонату світу-2018. Російська заявка виграла у другому турі голосування членів Виконкому ФІФА.

Читайте також:

Чемпіонат світу з футболу обійдеться Росії у 50 мільярдів доларів

Мєдвєдєв кричав "Ура", а Путін радів стримано

Україна взялася готувати заявку на отримання Олімпіади-2022

Чемпіонат світу-2022 пройде у Катарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: