Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керманич "Олімпіка" не вірить у повернення до Донецька

Роман Санжар вважає, що це якщо і станеться, то дуже не скоро.

Головний тренер донецького "Олімпіка" Роман Санжар не мріє про те, що його сім'я та команда коли-небудь повернуться до свого рідного міста.

Спеціаліст розповів, коли останній раз був у Донецьку та повідомив про те, як зараз його родині живеться у Києві.

"Коли в останній раз був в Донецьку? Тоді, коли в донецькому аеропорту почалися бої. Я був на курсах у Києві та дивився все це по телебаченню. Моя сім'я живе недалеко від аеропорту. Коли я повернувся в Донецьк з курсів, то забрав сім'ю в Бердянськ. Звідти команда виїхала до Києва. Я заїхав за речами в Донецьк, і з того моменту я більше вдома не був. Виходить, що вже пройшло більше трьох років.

Чи розраховую, що Олімпік повернеться в Донецьк? Дуже важко в це повірити. Хочеться, щоб настав мир і ми повернулися в український Донецьк. У нас там власна база і стадіон. Ми так і не зіграли жодного матчу Прем'єр-ліги вдома після підвищення в класі. Але мені здається, що це не найближче майбутнє. Якщо в перший рік ми сподівалися на повернення, то зараз я в це не вірю і навіть не мрію.

Коли ми переїхали до Києва, синові було три роки. Він уже практично не пам'ятає Донецька і стає киянином. Цього року пішов до першого класу. У тій же школі вчиться донька. Ми вже звикли жити тут", - цитує слова Санжара Gazeta.ua.

Нагадаємо, що після 11 турів чемпіонату України в активі донеччан 17 балів та 5 позиція у турнірній таблиці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції